Lincoln: Dönerim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln: Dönerim

Cevap: Lincoln: Dönerim

Devre arasında olsa olurdu.Şu saatten sonra kaybedilen kaybedildi zaten.Yeni sezon için düşünülmesi bile saçmalık olur zaten.

Böyle düşünmene sevindim,yoksa hakkaten üzülürdüm :)

Ama biliyorumki aramızda Lincolnü arayıp,Ardaya kin duyan arkadaşlarda var:)

Arda'yla Lincoln çok iyi anlaşıp, ikisi de çok iyi maçlar çıkarmıştı beraber. Özellik AL'de çok uyumlulardı. Arda'ya kin duymak saçma, Arda'yı kıskanmak o daha çok. Genç çocuk lüks arabalara biniyor, Hakan abisinden emir alıyor vb... olaylar diye. Her neyse konu Lincoln'dü.

Devre arasında olsa olurdu.Şu saatten sonra kaybedilen kaybedildi zaten.Yeni sezon için düşünülmesi bile saçmalık olur zaten.

Ne kaybedilmesi? Bu yanlış düşünceleri taraftara empoze etmeye çalışmak ne fayda getiriyor sana? Kaybedilen birşey yok, Lincoln hala %50 bizim futbolcumuz. Lincoln kaybedilmemesi gereken nadir bir elmastır.

Yanına Elanoyu falan da alalım ne de olsa 8-9 gol attı Brezilya'da.Sonra Jo'yu alalım santraforsuz kalırsak.

Tutmazsa da Romanya Ligine yöneliriz.Kurtuluş reçetemiz böyle olmalı değil mi ?

Yanına Elanoyu falan da alalım ne de olsa 8-9 gol attı Brezilya'da.Sonra Jo'yu alalım santraforsuz kalırsak.

Şu adamlar geri dönerse, kurtuluş reçeten böyle oluyor, istemem diyen kendini kandırır.

Cana-Culio

Keita-Misimovic-Lincoln

Baros​

Lincoln solda yapamaz diyenlere de, şimdiden cevap vereyim; Bordeaux ve Hamburg maçlarına bakın lütfen. Cana seneye Türk olur, stopere sağlam bir yabancı, Yobo tarzında. Sol beke takviye, şu orta ve hücum alanı Türkiye üstü olur. Giden adamlara bak yani, seneye böyle olsun diye de demiyorum.

Kim bu Elano yahu? Hayranlarının forumda kafamızı şisirdiği koca bir balon. Elano diye birini tanımıyorum ben. Futbol şairi Lincoln ile adını yanyana yazmak cinayettir. Uzun saçlı yönetici racon kesip kaçırdığı futbol şairinin yerine Elano denilen 20 milyonluk balonu kakaladı Galatasaray'a.

İyide niye Lincoln ? Başka futbolcu mu yok dünyada dönüp dolaşıp her başarısız olduğumuzda onun adı geçiyor.

Ben kendi adıma söyleyeyim .Lincoln'ün gönlü olacak mı acaba diye beklemekten sıkılmıştım oynadığı dönemde.Diyeceksiniz şimdikilerin hiç gönlü olmuyor .Doğrudur ama daha iyilerine ihtiyacımız olduğu gerçeğini değiştirmez bu.Lincoln gitti ve bitti.Sürekli başa sarmanın lüzumu yok.

Şu adamlar geri dönerse, kurtuluş reçeten böyle oluyor, istemem diyen kendini kandırır.

Cana-Culio

Keita-Misimovic-Lincoln

Baros​

Lincoln solda yapamaz diyenlere de, şimdiden cevap vereyim; Bordeaux ve Hamburg maçlarına bakın lütfen. Cana seneye Türk olur, stopere sağlam bir yabancı, Yobo tarzında. Sol beke takviye, şu orta ve hücum alanı Türkiye üstü olur. Giden adamlara bak yani, seneye böyle olsun diye de demiyorum.

Lincoln yerine Gio yaz tamamdır.

ben genelde bu tarz olaylarda kapının kapanması taraftarıyım ama Lincoln gelmek istiyorsa ve bu iş ucuza olacaksa neden olmasın ,şampiyon olduğumuz yıl ilk devre SporX'de sadece 1 soru içeren bir anket vardı hangisi büyük futbolcu diye :Alex mi Lincoln mü ? %77-23 Lincoln lehine sonuçlanmıştı.

Polat sever boşta oyuncuları.Taraftarın sevdiği eski isimleri getirmeyi.4 sene sonra teknik direktör bile olur.

Lincoln gelirse (ki sanmıyorum) bu ligde 2 sene daha maksimum iş yapar. Bence bizim acilen ivme kazanmamıza ihtiyaç var. Buda Keitalardan Lincolnlerden geçer şimdilik. Hee Adebayor getirebiliyorsanız buyrun getirin hep beraber izliyelim Ade'yi :D Yada alabiliyorsanız Nuri'yi.Yada alabiliyorsanız Realden önce Mesut'u :D

Bırakın bu işleri her takımın alacağı bir futbolcu profili vardır.Bizim maksimum transferimiz Lincoln'dür.

Bazi arkadaslar Lincoln'un yasini falan yazmislar ki kendilerine kahkahalar gonderiyorum.

L10 50 yasinda bile olsa bu ligde gozu bagli show yapar.

Üst Alt