Lincoln hakkında çıkan haberler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln hakkında çıkan haberler

Cevap: Şok Lincoln İstanbuldan Ayrıldı!

lincolnu satmamız lazımdı ,ben kendisini fazla tutmam ama onu satmamız lazımdı ama bu kriz yüzünden iş mahkemelik olursa vede elden kacarsa tek suclu bülent korkmazdır en azından sene sonuna kadar idare etmeli idi .. lincolden edilen zararı bülent korkmazın cebinden ödemesini bekliyorum...

izinsiz olarak gitmiş

Adnan Sezgin : izin istedi ama vermedik,döndügünde cezası verilecek

Birincisi lige ara verildi,

ikincisi takım bir süreliğine izne ayrıldı,

üçüncüdü bu zatı muhterem "sakatım" diyip yine yan çizdi ve büyük ihtimal takıma verilen izinden daha uzun bir tatil edecek.

Velasıl kelam bunun adı "lincoln" ise bu tür vakalarda normaldir,zaten liglere verilen ara dolayısıyla ülkesinede gitmesi normal,fazla abartılacak bir yanı yok.Biz biliyoruzki lincoln sakatım ayağına yine geç gelecek.İşte lincolne özgü profosyonellik duruşu..

NOT:Takıma izin verilmemiş dolayısı ile ikinci ve üçüncü yazdığımı es geçiyorum.Ayrıca adnan sezginin dedikleri doğru ise son sözlerimin geçerliliği yine kanıtlanmış oluyor.

Lincoln bu ,tam bir "profosyonel!"

Büyük takımlarda Karakteri futbolcular oynar ...

Ve her zaman da büyük futbolcular Karakterli futbolculardır

Lufthansa Havayolları'nın tarifeli seferiyle Atatürk Havalimanı'ndan Frankfurt aktarmalı olarak ülkesine giden Brezilyalı futbolcu Lincoln, havalimanında basın mensuplarının sorularını cevaplamadı. Lincoln, basın mensuplarının Türkiye'den ayrıldığını hatırlatması üzerine, "Yarın buradayım" diye konuştu.

Bu arada Brezilyalı futbolcu Lincoln'ün 5 gün sonrasına dönüş biletini aldığı öğrenildi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Birincisi lige ara verildi,

ikincisi takım bir süreliğine izne ayrıldı,

üçüncüdü bu zatı muhterem "sakatım" diyip yine yan çizdi ve büyük ihtimal takıma verilen izinden daha uzun bir tatil edecek.

Velasıl kelam bunun adı "lincoln" ise bu tür vakalarda normaldir,zaten liglere verilen ara dolayısıyla ülkesinede gitmesi normal,fazla abartılacak bir yanı yok.Biz biliyoruzki lincoln sakatım ayağına yine geç gelecek.İşte lincolne özgü profosyonellik duruşu..

adam turkiyede olsa sorun ulkesine gitse sorun lincolnun elinde cok buyuk kozlar var sanırım ya parası zamanında odenmiyo veya resmi olarak odenmiyo prosudurune uydurursa menejeri selbest bile kalabilir cunku iplemiyo adam gerci iplenecek hocada yok oda baska bir konu

adam turkiyede olsa sorun ulkesine gitse sorun lincolnun elinde cok buyuk kozlar var sanırım ya parası zamanında odenmiyo veya resmi olarak odenmiyo prosudurune uydurursa menejeri selbest bile kalabilir cunku iplemiyo adam gerci iplenecek hocada yok oda baska bir konu

o 5 güne bir 5 gün daha ekleyin..

Adam resmen klübü hiçe sayıp kendini Galatasaraydan büyük görüyor.Hatalarını düzeltecek adımlar atacağına aksini edip yine kendi kafasına göre takılıyor.Rio gecelerini özlediği belli ve biz hala lincoln diye bağırıyoruz bu adamın peşinden...yazık...

Parasal anlamda lincolnü bir ribery olayına dönüştüreceğini sanmam yönetimin.Tez elden aynı meria olayında olduğu gibi bir yollama planı yapacaklardır diye düşünüyorum..

Gördüğüm kadarıyla lincoln en az Galatasaraydan aldığı ücreti veren başka bir klüp olursa gideceğini söylemiş.kumaşı kaliteli ya o hesap yani...

Ne çabuk en büyük değerlerimizi iki günlük yabancılara değişir oldunuz....!!!!

Büyük kaptan pazara kadar değil mezara kadar........!!!!!!!

Büyük kaptanın futbolcu olarak yeri ayrıdır gönlümüzde ama Lincolnü yedeğe alıp yanında oturtamazsın. Sonradan oyuna alman gerekirdi...M.güven berbat bi oyuncu 4 senedir bu takımda hiç mi kendini geliştiremedi?. hadi onu geçtim Kewell'ın kondisyonsüz hali bile nondadan iyidir...

Lincoln kadar problemli, mızmız futbolcu az bulunur.Eğer bu haber doğruysa, bunu para cezasıyla falan geçiştirmeye çalışmasınlar lütfen.Ne demek yaa, adam izin verilmediği halde ülkesine gidecek, yönetimi hiçe sayacak sonra dönecek o aldığı milyon euroların çok çok küçük bir kısmını ceza olarak verecek.Eğer bu problem para cezasıyla geçiştirilirse yazıklar olsun o yönetime, o kulübe, o camiaya.

Yeter artık Lincoln git de kurtulalım.Yeter artık seninle uğraşmaktan bıktık.Git birazda başkalarının milyon eurolarını çal hırsız Lincoln.

Hala Lincoln'ü savunuyorsunuz.Bravo böyle devam,bir formaya tükürmediği kaldı.Bir dahaki maçta tribüne çağırırsanız onuda yapar...

Galatasaray tarihinin en nankör futbolcusu.

Allah belanı versin Lincoooooln Lincooooln...

tamam lincoln problemli bir oyuncu fakat bunu bile bile yönetim aldırmadı mı bu adamı? bülent in lincolnü yedek külübesinde tutması büyük bir hatadır... bülent kendi sonunu hazırlıyor...

Ya adam izin istemiş. Vermemiş A.Sezgin.. Lincoln'de gitmiş. Gelince cezası verilecek denmiş..

Olay bu. Ayrıca 2 günlük izinleri var ben anlamıyorum.Bu adam izinliyse istediği yere gidemez mi ?

Her neyse belki hayırlara vesile olur. Kendine gelir,ailesini özlemiştir.Moral olur..

Cevap: Lincoln 'de Zenit 'e mi gidiyor?

Insallah Gider!!!

Sene Sonu Ona Verilen Parayi Ardaya Verisin Arda Onun Iki Senede Yaptigini Devre Arasina Kadar Yapar!

Bir Futbolcu Aldigi Paraya Bu Kadar Ihanet Ederse Kusura Bakmasin Ama Messi Olsa O Takimda Yeri Yok!!!

insallah dönmezsinde fifaya gider Galatasaray ozaman görürüm seni !!

bulent tulun dun aksam 6 pasta turk klublerinin hic birisi futbolcularının hakattikleri ucretleri zamanında veremediklerini soyledi fifaya gitse bu durum galatasarayın alehine olur lincoln menejeri almanyanın en unlu menejeri oyle bir sozlesme yapmıstırki hem selbest kalır oyuncu hemde catır catır parasını alır bu isler okadar basit degil menejer olayları sadece bizim ulkemizde amator avrupa ulkelerinde gayet profosyonel

Ne denebilir ki bu durum için bilmiyorum ama Başkan'ın artık olaylara el atması lazım.Hoca ve takımı şöyle güzel bir azarlaması lazım.Anca bundan anlarlar belki...

Üst Alt