Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok


Sağlık Raporu: Tobias LinderothYapılan tetkiklerinde sol dizinde menisküs yırtığı tespit edilen Tobias Linderoth yarın sabah Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde ameliyat olacak.Futbolcumuza geçmiş olsun diyor ve en kısa sürede sahalara dönmesini diliyoruz.Galatasaray.org
 
Linderoth yine sakatlandı..Sağlık Raporu: Tobias LinderothYapılan tetkiklerinde sol dizinde menisküs yırtığı tespit edilen Tobias Linderoth yarın sabah Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde ameliyat olacak.

Futbolcumuza geçmiş olsun diyor ve en kısa sürede sahalara dönmesini diliyoruz.ne oluyor bu adama ya:(
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakÜzülerek söylüyorum ki, bu sakatlik Linderoth´un bittigi andir.

Bence Linderoth gönderilecek.Sezon boyunca onun varligindan emin olamayacagimizi gösterdi bu.Linderoth gibi cok kaliteli bir insan ve futbolcudan yararlanamamamis olmamiz büyük sansizlik. Gecmis olsun Tobi
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakUfak birşey bu bildiğim kadarıyla 1 hafta belki 2 hafta antrenman yapamaz o kadar.. Yoksa yanlış mı biliyorum?
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakBi iki ay sürer.

Yine yaptı yapacağını; ne güzel düzelmiş derken.

Güle güle denir artık.
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakşaka mı yahu. dizide yırtık varsa kaç ay oynamaz demektir?

aurelio şart oldu......
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakYa yine ne oldu anlamış değilim. Bugüne kadar hep Linde nin kalmasından yana oldum ama sanırım Linde den bize hayır gelmeyecek :(
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakAmeliyat olacak, hem de menisküs. Bildiğim kadarıyla çok kolay bir ameliyat değil futbolcu açısından. Mehmet Topal 'da çok sakatlanıyor. Linderoth gönderilip sağlam bir adam alınabilir.Bu arada Aurelio 'ya hayır diyemeyeceğiz galiba.
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakÜzülerek söylüyorum, güle güle Linderoth.:(Bu sakatlığını da beklemez diye düşünüyorum yönetim, çok üzüldüm gerçekten, dün çok güzel ve hırslı oynamıştı. Herhalde Aurelio gelir artık.
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakDerhal gönderilmeli artık.. Ön libero transferi şart oldu çünkü Topal da böyle devam ederse zor görünüyor ve tek alternatif malesef M.Sarp kalıyor bu da o kadar transferin boşa gitmesi anlamına geliyor.. Geçmiş olsun deyip takımla ilişiği kesilmeli derhal.. 2 sene bekledik 1 seneyi daha kaldıramaz bu taraftar..
 
Cevap: Linderoth ameliyat olacakbende diyordum emre güngörle linderotha ne oldu sakatlanmadılar mı :D allahım ya. gönderin gitsin. yeter artık. mehmet aulerio şart oldu bence. yeter valla sıktı bu adam..
 
Üst Alt