Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok

Cevap: Linderoth ameliyat olacak

Dün çok beğenmiştim oyununu ama biliyordum böyle birşey olacağını.Eğer çok ciddi değil ve bir iki hafta içinde idmanlara katılacaksa bence göderilmemeli.

Linderoth' a GS kulübü çok büyük hoşgörü , çok büyük fedakarlık gösterdi. Ancak oyuncunun bu son sakatlığı ile yolların ayrılması şart olmuştur bence. Ön Libero mvkisi futbolda çok önemli bir bölge . Bu mevki de oynayan oyuncunun savaşması gerekir . Ancak Linderoth' umuz değil savaşmak sahaya ayak bassa sakatlanıyor. Çok iyi niyetli , iyi bir profesyonel ancak yapacak malesef bir şey yok . Elveda Linderoth

önce geçmiş olsun sonra uğurlar olsun...

aurello'nun gelmesi kesin demektir...

yeter artık nası bi adamsın sen zırt pırt sakat...

Haydaa bu ne ya şaka mı. Arkadaş bu adamın harbiden basireti bağlanmış. Bu kadar şanssızlık olmaz. Yönetim ve teknik kadro ne yapacak acaba çok merak ediyorum. Gönderecekler mi yoksa bekleyecekler mi

Kabak tadı verdi artık ac evimi lan burası bi [mod tarafından silindi] git yeter da.

aurelio daha yaşlı ve futbol bilgisi de tobi'nin altında. aurelio'yu bu kadar abartmayalım.

Artık linderoth bitmişdir.Çok ciddi bir sakatlık durumu söz konusu bu menisküs olayı kolay kolay geçmiyor.Yazık oldu gerçekten çok iyi bir oyuncu idi ama geldiği günden bugüne sakatlık belası peşini bırakmadı.Artık yapabilcek fazlada birşey yok,linderotha teşekkür edip yollamalı yönetim,sanırım buda gerçekleşecek ancak gerçeten linderoth gibi bir oyuncuya yazık oldu..

Feshedilmesi lazım artık sözleşmenin.

Her sene başı geliyor Linderoth 2 ay sakat, bir bakıyorsun sezon sonu gelmiş adam maç yapmamış.

Yerine düşük maliyetli birisi bulunabilse çok iyi olurdu.

Bende katılıyorum aurelio konusunda.Adam 32 yaşında ve sakat bencede gerek yok.Yönetim yine reijkard onaylı bir transfer edecekdir ama aurelio olmaycakdır kanısındayım..

Hem defans hem orta saha için çok üst seviyede bonservis verilmez diye düşünüyorum.

Marco bu yüzden iyidir. Daha iyisi gelecekse kimse hayır demez; ama pek umutlanmamak lazım.

Bende yönetimin klüple ilişkisini kesmesinden yanayım da adam sanki kendi kendini sakatlıyormuş,yada kendisine kötü bakıyormuş gibi ''-defolsun(s.) gitsin'' tarzı yorumlar bize yakışmıyor,biraz daha sakin yorumlar atalım arkadaşlar..

Üst Alt