Linderoth: "Haftaya oynarım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth: "Haftaya oynarım"

Cevap: Linderoth: Haftaya oynarım

Linderoth ve M.Sarp Ortasahası muthiş olur. Mehmet Topal'da oynayabilir. Topal iyi bir kesici ama pas dağıtma olayını çok fazla yapamıyor. ve defansif yönü daha iyi. Linderoth'un ise her iki yönlü çok iyi oynadığını biliyoruz. Arda ve Elano'yu çok rahatlatır. Kanatlarıda iyi besler. Dön be Tobi. Senin gibi çift yönlü ortasaha çok fazla yok artık..

abi anlamıyorum maçı nası izliyosunuz bu yorumu görünce deli oluyorum nası m.topal topu oyuna sokamıyo ya adam ayağına gelen her topu dikine ve isabetli oynuo elano bile bu kadr dikine oynamayo bu önyargıyı kırmak için bu adam daha naapsın anlamıyorum

Cevap: Linderoth: Haftaya oynarım

abi anlamıyorum maçı nası izliyosunuz bu yorumu görünce deli oluyorum nası m.topal topu oyuna sokamıyo ya adam ayağına gelen her topu dikine ve isabetli oynuo elano bile bu kadr dikine oynamayo bu önyargıyı kırmak için bu adam daha naapsın anlamıyorum

Topu 80 kez dürtüp, üç kez durdurup atarsa pası hiçbir anlamı kalmaz. Pas trafiğini çok yavaşlatıyor ve gördüğümüz dikine pasları da en iyi son maçta yaptı. Yani devam edebilecek mi göreceğiz.

51174-1509028247.jpg

Üst Alt