Linderoth: "Haftaya oynarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth: "Haftaya oynarım"

Sakatlığı nedeniyle kadroda olmayan Tobias Linderoth, maçtan önce Lig TV'ye yaptığı açıklamada, beklentileri karşılayamadığı için çok rahatsız olduğunu söyledi. İsveçli futbolcu, "Takımla birlikte çalışmalara başladım. Rijkaard şans verirse haftaya oynayabilirim" dedi.

Fotomaç

Cevap: Linderoth: Haftaya oynarım

En çok beklediğimiz adamsın.Artık yavaş yavaş rijkard formayı versin bu adama ki orta sahanın dinamosu olacak bu adam.İleri geri temposu süper bir adam.İnşallah tekrardan sakatlık falan görmezsin bu sezon tek dileğim bu

Kaç dk oynar? 10dk?

10 dak-20 dk ne kadar oynasa kardır.Birden 11 e koyacak değil herhalde rijkard.10.hafta şampiyonluk yolundaki tek rakibinle oynuyosun ve bu adam o maçta sahada olursa bizim için büyük artı olur.Strum graz maçında 30 dakika oynasın ankaragücü maçında da skora göre oyuna alsın.Ne kadar oynayacak demeyeceksin yavaş yavaş hazır olacak

10 dak-20 dk ne kadar oynasa kardır.Birden 11 e koyacak değil herhalde rijkard.10.hafta şampiyonluk yolundaki tek rakibinle oynuyosun ve bu adam o maçta sahada olursa bizim için büyük artı olur.Strum graz maçında 30 dakika oynasın ankaragücü maçında da skora göre oyuna alsın.Ne kadar oynayacak demeyeceksin yavaş yavaş hazır olacak

Ben sakatlanana kadar kaç dk oynar dedim.

Fazla heveslenmeyin.

Sakatlanırsa kına yakar artık bu adamın sakatlanmasını bekleyen arkadaşlar.Sonrada pişmiş kelle gibi çıkarlar ben demiştim bak yine sakatlandı diye.Ne güzel böyle devam

Tamam en büyük Galatasaraylı sensin tamam :)

Keşke düzelse de takımı sırtlasa. En çok ben sevinirim merak etme.

Ama Polyanna da değilim kusura bakma.

Arkadaşlar o kadar yüklenmeyin adama.Dejavu diyorsunuz ama o zamanlar Daha tam iyileşmeden,takımla 1 hafta çalıştıktan sonra anında oynatmaya başlamışlardı Tecrübesiz TD lerimiz.Ama Rijkaard Elanoyu bile kaç hafta oynatmadı hazır değil diye.Linderoth u antremanlarda sağlam görmesse asla oynatmaz.

Tamam en büyük Galatasaraylı sensin tamam :)

Keşke düzelse de takımı sırtlasa. En çok ben sevinirim merak etme.

Ama Polyanna da değilim kusura bakma.

Bunun büyüklükle alakası yok.Adama ihtiyacımız var işte.Ama burdaki bazı renkdaşlar adama düşmanmış gibi davranıyorlar artık.Şöyle yapmayın ne olur.Adam keyfinden mi sakatlandı sanki yaw.Yok yeter artık,yok dönse bile kaç dakika sonra sakatlanacak.Olumlu yazın biraz da olumlu olsun bazı şeyler.Adamın(yani bu adamın dönmesini dört gözle bekleyenlerin) hevesini de kaçırıyosunuz böyle yorum yaparak.Deyin ki çok sık sakatlandı umarım tekrar yaşamaz.Ama adam sahaya adım atar atmaz bazı renkdaşlarımız saat tutuyolar artık ne zaman sakatlanacak diye yazık yaaaaa

Üst Alt