Linderoth ve Ayhan düzelene kadar Barış düşünülemez mi?

Orta sahada sıkıntımız oldugu çok net görünüyor. Mustafa ve Mehmetin yan yana olmayacagıda Rijkaard ve Neskeense sonuna kadar güveniyorum . Ama Ayhan ve Tobi düzelene kadar Barış oynarsa daha iyi olur diye düşünüyorum Sizce?

Cevap: Linderoth ve Ayhan düzelene kadar Barış düşünülemez mi?

Hırs ı ile agresifliği ile bize çok şey kazandırabilir ama gereksiz çalım girişimleri,artislik hareketleri sonucu top kayıpları ile bir okadar zararı dokunur.Bkz Pana maçı orta sahada saçma sapan top kaybetti 1. de kaleci son anda çıkardı,2. de gol yedik.

Mustafa da Mehmet te topu kullanma adına daha faydalı oyuncular bence, Barış kadar savruk oynadıklarını düşünmüyorum en azından, Barışın faydalanılacağı durumlar da olacaktır ama oyunu yönlendirme anlamında değil, markaj için faydalı olabilir.

Rijkaard işini bilir,Barışı oynatmıyorsa vardır bir bildiği.

Bence cok kritik top kayıpları yaparak,yapacagı muhtemel guzel seylerın onune set oruyor.Kimse kusura bakmasın ama o riski kimse almaz.

Kalsın rakibi 1 kişi fazla oynatmanın bir gereği yok.

Hırs ı ile agresifliği ile bize çok şey kazandırabilir ama gereksiz çalım girişimleri,artislik hareketleri sonucu top kayıpları ile bir okadar zararı dokunur.Bkz Pana maçı orta sahada saçma sapan top kaybetti 1. de kaleci son anda çıkardı,2. de gol yedik.

+

kendini çok yere atıyor gereksiz yere. hakeme oynuyor.

Aynı fikirdeyim.Barış,Sarp ikilisi daha mantıklı olur.

@ Okan DAMGACI

Neden bu kadar saçma ve futbol fakiri konular açıyorsun?

Yahu Okan savunmanın boylesı bir ise yaramazkı.Kanıtları dokersın ve eleman sessizlige gomulur.Boyle bir savunmaya gerek yok.Hepimiz Galatasaray ıcın cabalıyoruz.

Barisi anca 2-3 gol öndeysen son 15-20 dk sokarsin oyuna, deli dana gibi kosup dursun rakibin oyununu bozsun, baska birseye yaramaz.

Aaa pardon gscimbom forum futbol uzmanı sen ne diyorsan dogrudur ;)

Sen Türkiyenin en iyi sagbeki olarak gösterdigin Sabrinin performansına bak

Ne varmış ulan sabride başlık açıyosun yine sabriyi araya karıştırıyosun ne dediğini bilmiyorsun milletin sinirini zıplatma yine:mad:

Orta sahada rakibi zaten 2 oyuncu ile karsiliyoruz.

Eger Baris Ozbek sahada olursa en azindan orta alandaki sertlik ve baski sayisi artar.

Ozellikle bu Kasimpasa macinda kesinlikle bekliyordum Baris in oynamasini.Ayrica Baris arada kotu tercihler yapsa bile M.Topal kadar topu ayaginda gevelemiyordu.

Ama ne kadar bunlari yazsamda kendimi "Vardir Rijkaard in bir bildigi" demekten de alamiyorum..

Aaa pardon gscimbom forum futbol uzmanı sen ne diyorsan dogrudur ;)

Sen Türkiyenin en iyi sagbeki olarak gösterdigin Sabrinin performansına bak

Sabri'yi bugün ben beğendim ancak defansif olarak aksadığını ben de farkettim. Ofanstaki katkısı, özellikle eleştirildiği ortaların isabeti, pasların etkinliği falan çok iyiydi. Defanstaki sorunun sebebi de önünde Keita'nın olmamasıydı. Kanat savunması 2 kişinin yapacağı iş. Sabri tek başına yapmaya çalıştı bunu ilk yarı. Gitti rakip sahada savunma yaptı, sonucunda arkası boş kaldı. Sabri'ye bugün kötü oynadı diyebilmek için kör olmak gerekir.

Sabri'yi bugün ben beğendim ancak defansif olarak aksadığını ben de farkettim. Ofanstaki katkısı, özellikle eleştirildiği ortaların isabeti, pasların etkinliği falan çok iyiydi. Defanstaki sorunun sebebi de önünde Keita'nın olmamasıydı. Kanat savunması 2 kişinin yapacağı iş. Sabri tek başına yapmaya çalıştı bunu ilk yarı. Gitti rakip sahada savunma yaptı, sonucunda arkası boş kaldı. Sabri'ye bugün kötü oynadı diyebilmek için kör olmak gerekir.

Serhat kardeşim çok iyi analiz etmişsin seninle aynı fikirdeyim.

Yine Okan Yine Tartışma!!!

---Yaş Futbolcuların Formunu etkiler mi dedin sayfalarca tartıştık

---Nonda'yı yeniden kaybetme korkusu diye konu açtık yüzlerce msj yazdık Nonda Sana Nispet yapar gibi 3 gol attı ben kaybolmam dedi...

---Hedefimiz Uefa Avrupa Ligini kazanmak ise; Baros, Nonda ve Sabri yeterli mi? dedin 1000 küsür msj yazdık anlattık böyle böyle kadroyla uefayı aldı yeter tabiki falan diye birde Baros Nonda Sabri üçlüsü Anlattı sana

Baros son maç hariç her maçta gollerini sıraladı...

Nonda bu sezon toplamda 9 golle oynuyor..

Sabrı Galatasaraydaki en iyi sezonunu geçiriyor...

---Abdullah Avcı, Rijkaard ve Neeskens´in yanında düşünülemez mi? dedin yine sayfalarca tartıştık...

---Seneye Forvet transferi yapmamız lazım Chamakh falan dedin forvetler TSL'de biri 5 gol diğeri 4 golle gol kralı hemde tek forvet oynarken...

---Şimdi Mustafa Sarpla Mehmet Topalla olmuyor Barışla oynasa olmaz mı diyorsun?? Hayır efendim olmaz!! Barış öndeyken oyuna girer rakibi bozar orta sahada direnç gösterir...

Ama ben senin amacını anladım bu seferde M.Topal,M.Sarp ikilisinin bu yıl ki en iyi oyunlarını ortaya koyduracaksın bir daha ki maça :D

tabi o işin esprisi..Anlıyorum seni fikirlerini beyan ediyorsun et tabi ki ama fikirlerinin doğruluğunu savunursan bu konuda da 100lerce tartışma olur sende kırılırsın karşı fikirde olan ben veya benim gibi düşünenlerde ;)

Helal olsun Okan Damgacı faktörüyle bu başlıktada sabriyi tartışıyoruz birazdan nonda baroş konusuda açılırsa şaşmayın

Üst Alt