Linnes: "Ait olduğumuz yerdeyiz"


DV26EPnWsAEyMCn

Galatasaray’da Antalyaspor karşısında Mariano’nun yerine sağ bekte görev alan Martin Linnes ile transfer olduğu günden beri formayı bırakmayan Yuto Nagatomo karşılaşma sonrası yayıncı kuruluş ve Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Linnes mücadeleyi “Mutluyum. Uzun zamandır 11’in parçası olmayı bekliyordum. Mariano da mükemmel bir sağ bek. Onu da yedek kulübesinde tutabilmek kolay değil. Bazı maçlarda oynadım, bazı maçlarda oynamadım ama bugüne kadar gösterdiğim performanstan mutlum” şeklinde değerlendirdi.

Norveçli oyuncu yeniden zirveye yükseliş için de Galatasaray televizyonu'ndan Deniz Gülen'e “Ait olduğumuz yerdeyiz. 3 puanı 3 golle aldık. Liderlik koltuğundayız ve burada kalmak istiyoruz. 3 gol atarak öne geçtik ve oyunun kontrolünü elimizde tutarak 3 puanı aldık” dedi.

Japon sol bek Yuto Nagatomo ise “Galibiyetten ötürü çok mutluyum. 1 haftadır takımla antrenman yapıyorum. Bugünkü performansım takım arkadaşlarımın bana yardımlarından ötürü kaynaklandı. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Fatih Terim ise çok iyi bir tek bir teknik direktör. Hem fizik olarak hem de mental olarak en iyi şekilde oyuncularını maç hazırlıyor” ifadelerini kullandı.
 
Üst Alt