Linnes: "Bugüne kadar iyi oynamadığımı biliyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes: "Bugüne kadar iyi oynamadığımı biliyorum"

galatasaray-1.jpg

Adanaspor'u 4-0 mağlup eden Galatasaray'da Martin Linnes ve Garry Rodrigues, maçın ardından açıklamalar yaptı.

İşte Galatasaraylı futbolcuların açıklamaları:

Martin Linnes:

“Bizim için önemli bir maçtı kazandığımız için mutluyum. Kendi performansımdan da mutluyum, iyi oynadığımı düşünüyorum. Bu zamana kadar oynadığım bazı maçlarda iyi bir performans göstermediğimi biliyorum. Ama bugün iyi bir performans gösterdim. Önemli olan oynamak. Hocam beni nerede düşünüyorsa orada oynayabilirim.”

Garry Rodrigues:

“Önemli bir 3 puan aldık yukarıdaki takımlardan kopmamamız gerekiyordu. Gol atıp takıma katkı verdiğim için de mutluyum. Bugün takımda herkes hissediyordu. Yüzde yüzümüzü sahaya verdik. Herkes tamamen odaklanmıştı zaten bunu ilk dakikadan itibaren gördük”

Gamaspor

Linnes: "Bugüne kadar iyi oynamadığımı biliyorum"

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyun zekasi cok yüksek. Kesin olarak faydalanmali. Bana biraz Arda´yi hatirlatiyor. Sol bek olarak girip, herkesden daha etkili hücum oynadigi o ilk maclarini. Carrusca´dan kapmis idi sonra formayi. Muhtemelen fazla ileride, ayni etkiligi gösteremez, ama merkez orta saha oynayabilecek kadar oyun görüsü, ve pas kalitesi var.

Zeki olduğunu düşünmüyorum. Ortalama bir zekası var. Ama elde ki en iyi bek oyuncusu da kendisi.

Çünkü diğerleri beynini aldırmış gibi oynuyor. Linnes ise çapı belli. Hucüm anlamında rakip alan daralttığı zaman olmayan, savunmada ise organize takımlar tarafından elek edilme olasığılığı yüksek küçük maçlarda etkili olma konusunda ise başarılı biri.

Sol bekte oynayıp kötü performans sergilediğini hatırlamıyorum, böyle devam et

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu çocuk henüz genc ve bu cocuguda hatta sinan denen artistide kazanabiliriz tek bir sartla aynen bruma gibi oynayabileceykleri bir avrupa takımına kiralamak

1 yıl kiralarsak 2 iyi oyuncu kazanırız bence özellikle ispanya tarzı bir lige yada almanya

buna ben de katiliyorum , madem maliyetli transfer sansimiz yok , madem yildizlari satamayip devam edecegiz , snejder muslera bruma gibi ..

bari serdar, ahmet, sinan , linnes ,hangisinden ne verim alabilirsek alalim

bu çocuk henüz genc ve bu cocuguda hatta sinan denen artistide kazanabiliriz tek bir sartla aynen bruma gibi oynayabileceykleri bir avrupa takımına kiralamak

1 yıl kiralarsak 2 iyi oyuncu kazanırız bence özellikle ispanya tarzı bir lige yada almanya
Genc dedigin Linnes bu sene 26 yasinda olacak. Bu saatten sonra kiralik gondermek icin bir sebep yok. Ya tutacaksin ya da iyi degil deyip satip yerine daha iyisini alacaksin.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

son 6 karşılaşmasının 5 ini kaybetmiş bir takıma karşı,kendi evimizde kazandığımız bir karşılaşma

dün akşamla beraber 7 de 6 oldu

Üst Alt