Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı!

Sabri ve Balta'yı 18'e alan teknik direktörün, teknik direktörlüğünü SEVEYİM.

İ'leri söyleyemiyorum azis'in farklı tüvüyüm.

Hani anlamıyorum belkide sezonun en cidii maçını oynayacaksın elindeki en iyi 18 oyuncuyu kadroya alacaksın

Linnes 29 kiilik kadroda ilk 18'e giremeyecek kadar kötü topçu mu ?

tamam ilk duyulduğunda kulağa biraz tuhaf geliyor da şöyle düşünün. yedek kulubesinde 7 kişi oturabiliyor. santrafor eren, kanat rodrigues, orta saha tolga, josue, kaleci cenk. etti 5 zaten. geriye 2 tane kaldı. bunlardan biri stoper olmalı. diğeri de bek. bek olarak semih oynayacak deniyor. sabri, cavanda, linnes'ten biri seçilecek. sabri'yi seçmiş hoca. yani bakınca çok da absürt bir durum yok. bruma olayı ile karıştırmamak lazım. tamamen teknik bir konu

Yedekte Sabrinin olacagi belliydi Semih oynayacagi icin. Ya carole ya linnes kadro disi kalacakti, sürpriz degil bence ama yazik oldu tabi cok iyi oynuyordu. Bende Linnesi tercih ederdim.

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

Linnes'i beğenmem ama oyuna sonradan girip çeşitlilik katardı şu maça. Sırf bek olarak da değil sağ tarafta orta açan bir oyuncun olurdu, malum bizim tüm kanat oyuncularımız sıfıra inmek, orta açıp servis yapmak yerine içe kat etmeyi tercih ediyor.

Hala X'i savunan insanları görmek üzücü. X kan emicidir. X'in yedekte durması yerine, o yedek slotunun boş olması daha hayırlıdır.

tapatalk

Allah belasini versin o lanet herifin. Gencligim o gerizekaliyi sag bekte izlemekle gecti.
Valla fener'i 5-1 yendiğimiz maçta 24-25 yaşında falandım bu sabri denen sülük o zaman da vardı.12 sene olacak neredeyse o maçtan beri ama bu adam hala bizde.Saçlarımıza ak düştü ama bu herif hala gitmedi.Bumerang gibi,adam kadro dışı kalıyor yine dönüp dolaşıp geliyor

tamam ilk duyulduğunda kulağa biraz tuhaf geliyor da şöyle düşünün. yedek kulubesinde 7 kişi oturabiliyor. santrafor eren, kanat rodrigues, orta saha tolga, josue, kaleci cenk. etti 5 zaten. geriye 2 tane kaldı. bunlardan biri stoper olmalı. diğeri de bek. bek olarak semih oynayacak deniyor. sabri, cavanda, linnes'ten biri seçilecek. sabri'yi seçmiş hoca. yani bakınca çok da absürt bir durum yok. bruma olayı ile karıştırmamak lazım. tamamen teknik bir konu

Cavanda-Linnes-Sabri üçlüsünden sabri yi seçen adamın Galatasaray da yeri yok. Kadro 17 kişilik olsun yine sabri olmasin

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Sabri ve Balta'yı 18'e alan teknik direktörün, teknik direktörlüğünü SEVEYİM.

İ'leri söyleyemiyorum azis'in farklı tüvüyüm.

İlk 11'de başlarsalar bile şaşırmam artık. Semih'de sol bek oynarsa zaten maç başlamadan kapatırım ekranı herhalde.
Neredeyse herkesin, ben dahil istediği adam sene sonu gitsin diye başlık açılır bir kaç gün sonra böyle devam ederse.

Semihle başlayıp işler kötü giderse Sabri'yi alacak. Böyle düşününce almaması belki mantıklı gibi duruyor ama Linnes'in Sabri'den ne eksikliği var hala çözmüş değilim.

Üst Alt