Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı!

Cavanda-Linnes-Sabri üçlüsünden sabri yi seçen adamın Galatasaray da yeri yok. Kadro 17 kişilik olsun yine sabri olmasin

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

açıkçası benim için ahmet oynamış, mehmet oynamış önemli değil. önemli olan takımın ne oynadığı. riekerink döneminde maç öncesinde forumda ideal kadro, olması gereken kadro yazıldığını ama maç sonunda riekerink'e, takıma sövüldüğünü çok gördüm. idmanlarda oyuncularla çalışan kişi hoca, kafasındakini kim daha iyi uyguluyorsa onu oynatıyordur. çıksınlar sahaya görelim nasıl oynuyorlar. haa baktık takımda olumlu bir sinyal yok o zaman eleştiririz.

Bırak Yedeği direk İlk 11 oynaması gereken adamı kadroya almamak büyük bir acziyettir. Hesabı sorular sayın yugo. Napacan sabri ve cavandanın turşusunumu kurucaksın. ?

Napti bu adam?

Oynadigi her macta iyi performans sergiliyor, bos zamaninda bile calisiyor, ama sen adami kadroya almiyorsun da sabri'yi aliyorsun

Neyse

Linnes'in iyi performansına karşın sürekli itilip kakılması bir adaletsizlik örneği Tudor yapmaz diyordum fakat o da yapmaya başladı. Başka bir oyun planı varsa bilemem ama en azından kadroda olabilirdi. He galip gelirsen kimse önemsemez ama yerine koyduğun adamlar yüzünden bir şey olunca eleştirilmesi de kaçınılmaz.

Sabri yedekte olacak zaten ne gerek var Linnes'e yedekte. Semih bir tercihtir muhtemelen hava toplarıyla ilgili bir tercihtir haklı olup olmadığını göreceğiz. Savunma sıkıntısını çözmeye çalışıyor kendince. Bu maç Linnes oynasaydı kupa maçındaki sahneyi yaşayabilirdik bence o yüzden sorun çözmek için çabalayan hocaya sabır göstermek gerekir.

Çözer veya çözemez ama en azından çabaladığı belli defans sorununu çözmek için mutlaka hata da yapacak önemli olan hatalardan ders çıkarmak.

Sizin icin adamin iyi futbol oynuyor olmasi yeterli sebep olabilir ama takimin tumunden sorumlu olan bir teknik ekip icin demek ki bu adamin oynatilmamasina sebep olan bir gerekce var, riekerink de kenara cagirip bagiriyordu , bu da kadroya almiyorsa hep sen ben forum gsc biliyoruz da onlarla her maci antrenmani yasayan teknik direktorleri bilmiyor o zaman

hayret bir sey

sağbekte semihin oynaması takımın boy ortalamasını yükseltmek, duran top hatalarını azaltmak ve tinercilerin yüksek boy ortalamasına önlem olarak yapıldı bence. tudor maça göre kadro ve taktik belirleyen bi yapıya sahip haftaya yine linnese döner bi sonraki hafta sabri oynar belli olmaz.

dunyanin neresinde gorulmus seyircinin takim yaptigi , o zaman kim milyoner olmak isterdeki gibi mevkiler icin temayul yoklamasi yapilsin ,yuzdesi fazla cikan yazilsin

ulkemizde yoneticiden futbolcuya , seyirciye herkes haddini asma yarisinda masallah

Sizin icin adamin iyi futbol oynuyor olmasi yeterli sebep olabilir ama takimin tumunden sorumlu olan bir teknik ekip icin demek ki bu adamin oynatilmamasina sebep olan bir gerekce var, riekerink de kenara cagirip bagiriyordu , bu da kadroya almiyorsa hep sen ben forum gsc biliyoruz da onlarla her maci antrenmani yasayan teknik direktorleri bilmiyor o zaman

hayret bir sey

çok biliyorlar da neden değişip duruyorlar en sonunda da taraftarın dediğine geliyorlar

içimizden hallederiz Hamza örneği dururken senin bu mukayeseyi yapman da enteresan

açıkçası benim için ahmet oynamış, mehmet oynamış önemli değil. önemli olan takımın ne oynadığı. riekerink döneminde maç öncesinde forumda ideal kadro, olması gereken kadro yazıldığını ama maç sonunda riekerink'e, takıma sövüldüğünü çok gördüm. idmanlarda oyuncularla çalışan kişi hoca, kafasındakini kim daha iyi uyguluyorsa onu oynatıyordur. çıksınlar sahaya görelim nasıl oynuyorlar. haa baktık takımda olumlu bir sinyal yok o zaman eleştiririz.
Bu dedin yorumu ancak Avrupalı bir taraftar gurubu uyugular.

Türkiye de işler malesef yanlış yürüyor...

Linnes defans anlamında cidden zayıf. Bu bir gerçek. Babel ve Quaresma karşısında savunma yapabileceğini zannetmiyorum. Ha ilk 18 e alınmaması hata mı ? Evet hata. En azından kulübede beklemeliydi. 18 e almaman gereken biri varsa, o da 55 numaralı formayı giyen şahsiyettir.

hayret bir sey

Senin saçma varsayımlarından öte realite denen bişey var. Adam Kayseri maçında Bruma haricinde Tolga ile beraber sahada uğraşan ve vasat üstü oynayan tek futbolcuydu. Son maçta sahanın en iyisiydi çıkana kadar ki maçı izleyen herkes Linnes çıktığında sahanın en iyisi çıktı diye şaşırmıştı. Şimdi bu adam kadroya alınmıyor. Ben 15 senedir Sabri'yi izliyorum ve evet ben Sabri'yi Tudor'dan daha iyi biliyorum keza Semih Kaya'yı da Tudor'dan iyi biliyorum. Biz burada Semih'in 200 maçını seyretmişiz, Sabri'nin 400 maçını seyretmişiz heralde Tudor'dan iyi bileceğiz. Çok biliyor herkeste taraftar ne derse eninde sonunda oraya geliyorlar.

Linnes oynasa şurada Linnes niye oynamıyor diyen ağlayanların %90'ı Linnes niye oynadı diye küfrederdi maç sonunda. Öyle de sayko bir topluluk olma yolunda ilerliyorsunuz

BJK'nin kanatlarımızı çok zorlayacağı ortada ne Cavanda, ne Sabri, ne Linnes bunu durdurabilecek oyuncular değiller. Ha semih ne kadar durdurabilir, pek ihtimal vermiyorum ama bu bir tercihtir. Bunlardan biri oynayıp o bölgenin kevgire dönmesini seyredeceğine adam bir hamle yapmış kendince hemde hava toplarına çözüm bulurum belki demiş.

Hatırlarsanız Linnes'i bizzat Tudor kevgire çevirmişti zamanında 39. dakikada ağlayarak oyundan çıkartmak zorunda kalmıştı Riki bey. Tudor Linnes'in bu zaafını gördükten sonra böylesine bir maçta Babel, Q7 gibi isimlerin karşısına koyabilir mi?

Biraz Sakin!

Tudor efendi de bir garip çıktı anasını satayım normal bir adam gelmeyecekmi bu takımın başına. Her hafta saçma sapan hareketler, bundan da olmayacak belli oldu.

Üst Alt