Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı!

İlginç bi karar.Tudor da yedeğe alma olayı yok sanırım.Direk 18 dışına atıyor antremanda hata yapan adamları.Yada oyun planı bek üzerine kurulu değil bu maçta.

Senin saçma varsayımlarından öte realite denen bişey var. Adam Kayseri maçında Bruma haricinde Tolga ile beraber sahada uğraşan ve vasat üstü oynayan tek futbolcuydu. Son maçta sahanın en iyisiydi çıkana kadar ki maçı izleyen herkes Linnes çıktığında sahanın en iyisi çıktı diye şaşırmıştı. Şimdi bu adam kadroya alınmıyor. Ben 15 senedir Sabri'yi izliyorum ve evet ben Sabri'yi Tudor'dan daha iyi biliyorum keza Semih Kaya'yı da Tudor'dan iyi biliyorum. Biz burada Semih'in 200 maçını seyretmişiz, Sabri'nin 400 maçını seyretmişiz heralde Tudor'dan iyi bileceğiz. Çok biliyor herkeste taraftar ne derse eninde sonunda oraya geliyorlar.

Ben linnes oynasin diyenlere ,veya karari dogru bulanlarin hepsine soyluyorum

Sen kimsin kardesim ? ozgul agirligin ne ? 70 milyondan herhangi birisin .. aynisi benim icin de gecerli , sinan bilgin de , guray da yunus da sadece bir taraftar

o zaman insanlarin dogru yanlis kabul ettiklerini oylama ile degerlendirip karar versin teknik direktorler , hic antrenman yapmaya, beraber vakit gecirmeye gerek yok

ister brumayi oynatmaz ,ister linnesi almaz , isterse sneijderi 10 uncu dakikada cikarir , sen adamla teknik direktorluk sozlesmesi yapmissan onun kararlarina uymayi taahhut etmissin

dun tudor da tudor diyenler kendileri gibi kadro yapmayinca ikinci mactan asip kesmeye basladilar .. yok bu seyirci adam olmaz , her macta daha bir anliyorum , biz adam olmayiz

Abi bu adam Rize maçında iyi oynamadı mı ya?Hatta şaşırdık niye çıkardı falan diye.

Genelde çok beğenmem ama herkes döküldüğü ve bu adam iyi oynadığı maçta bu maç yüzünden kadroya alınmaması garip.

Yalnız size söyleyeyim bu biatçı kafasıyla bazı arkadaşlar sosyal hayatta zorlanır baya. Tudor'u bende gelirken destekledim zaten çokta istiyordum ama haksızlığa gelemiyorum. Selçuk yine 11, Sabri kadroda belki de 11'de, 10 metrede top oynayan De Jong 11'de, sene başından beri Selçuk'tan hiçte aşağı kalmayan en formsuz adamımız olan Carole muhtemelen 11 çıkacak. Burada aldığı şansları çok iyi değerlendiren bi oyuncumuz 11 çıkması gerekirken kadroya bile giremiyor. Yanlışa yanlış diyelim, çomar olmayın.

Biatci olacaksin, cunku adami getiren sensin , ulke yonetiminde de boyle .. biatcilik kotu bir sey degildir , herkese bu kelime kotu asilandigi icin kotu algilaniyor

hadi oy vermedigin bir adama biat etme , ben zaten istemiyordum dersin .. fakat tudor cigirtkanligi yapildigi zamanlarda ,basliklarda bunu yazmistim ,iki kotu sonuc ,begenilmeyen kadro ya da oyuncu degisikligi sonucunda td diye bir sey kalmaz sizin gozunuzde demistim

iste o yuzden bizde ne yoneticiye , ne teknik direktore ,hic kimseye saygi ,isine musade etme yok , hep herseyi biz biliriz ... iyi guzel de "biz" derken kim ? mesela linnes in alinmamasini savunan kisilere ne diyecegiz ?

yani mutlak dogru nedir ? mutlak dogru kontratla kendine talip olup teknik konulari emanet ettigin kisiye guven ve zaman duymaktir , tum dunyada isler boyle yurur ama bizde "ben bilirim" kafasi mevcuttur , o zaman okuyup egitimini alip teknik direktor olacaksin , sen yoneteceksin

Yalnız size söyleyeyim bu biatçı kafasıyla bazı arkadaşlar sosyal hayatta zorlanır baya. Tudor'u bende gelirken destekledim zaten çokta istiyordum ama haksızlığa gelemiyorum. Selçuk yine 11, Sabri kadroda belki de 11'de, 10 metrede top oynayan De Jong 11'de, sene başından beri Selçuk'tan hiçte aşağı kalmayan en formsuz adamımız olan Carole muhtemelen 11 çıkacak. Burada aldığı şansları çok iyi değerlendiren bi oyuncumuz 11 çıkması gerekirken kadroya bile giremiyor. Yanlışa yanlış diyelim, çomar olmayın.

en son verilen kadroda sabriyle de jong yok
solda da linnes yerine carole tercih etmis linnes daha hizli daha iyi akiyo ama muhtemel defansif perf olarak carolea guvenmesi normal
baska
selcuk da zaten tolga dejong selcuk baska ortada adam yok tolga ve selcugu secmis. josueyi oynatsa orta saha domalabilir bjk orta sahasi kosuyo baya
yeani. biatci comar falan sanirim yine kan verme saatin yaklasti yunuz

en son verilen kadroda sabriyle de jong yok
solda da linnes yerine carole tercih etmis linnes daha hizli daha iyi akiyo ama muhtemel defansif perf olarak carolea guvenmesi normal
baska
selcuk da zaten tolga dejong selcuk baska ortada adam yok tolga ve selcugu secmis. josueyi oynatsa orta saha domalabilir bjk orta sahasi kosuyo baya
yeani. biatci comar falan sanirim yine kan verme saatin yaklasti yunuz

Carole defansif olarak sene başından beri ligin en zayıf oyuncularından biridir bence, ofans falan demiyorum direk defansif. Arkasına atılan her top pozisyon oldu. Selçuk konusuna cevap bile vermiyorum, hiç bi oyuncunun sakatlanmasını dilemedim de bu adama diliyorum. Sabri olmasa bile Linnes'in yerine kadroya girmiş, ayrıca Semih'in sağ bek oynaması da neye göre doğru sence? Bence yanlış çünkü Semih çıkmayacağı için fazla Babel ekstra geriye gelmeden gücünü önde harcayacak ve Adriano'da çok hücumcu bir bek. Adriano'yu da yoramayacağın için bu ikili gücünü önde istediği gibi kullanabilecek. Biz defansif olarak o bölgeden çok kafa golü yedik ama hepsinde Sabri oynuyordu hatırlatırım.

Carole defansif olarak sene başından beri ligin en zayıf oyuncularından biridir bence, ofans falan demiyorum direk defansif. Arkasına atılan her top pozisyon oldu. Selçuk konusuna cevap bile vermiyorum, hiç bi oyuncunun sakatlanmasını dilemedim de bu adama diliyorum. Sabri olmasa bile Linnes'in yerine kadroya girmiş, ayrıca Semih'in sağ bek oynaması da neye göre doğru sence? Bence yanlış çünkü Semih çıkmayacağı için fazla Babel ekstra geriye gelmeden gücünü önde harcayacak ve Adriano'da çok hücumcu bir bek. Adriano'yu da yoramayacağın için bu ikili gücünü önde istediği gibi kullanabilecek. Biz defansif olarak o bölgeden çok kafa golü yedik ama hepsinde Sabri oynuyordu hatırlatırım.

ona bakarsan linnesinde sagda oynayip bir halt edemedigi maclar var. ordan akar diye dusundugumuz sonra herifin eli ayagi birbirine girdigi. ben guvenmiom acikcasi mental olarak henuz bizlik bi adam degil eren falan gibi. bu macta MENTAL onemli bence. oyun olarak bjkyi alt edemeyiz ama adamlari kitleyip ilerde akilli oynayip cakmaga calismaliyiz. bunu da yapacak kudret sn tudorda mevcud

Neden bize gelen hocaların hepsi deliriyor ya? Suyumuzda mı, ekmeğimizde mi bir şey var? Linnes'i yedek dahi oturtmamak nedir?

evet bize gelen antrenorler deliriyor, biz herseyi en iyi biliyoruz , terim-senol disinda herhalde bu isi bilen yok ,bilmeyenler icinde

tigana ,prandelli ,mancini, aragones, del bosque , rijkaard ,advocaat, hiddink gibi dunya capinda isimler var

denizli, hamza, zaman zaman ersun ya da avci gibi yerliler de var ...

tudor ,riekerink , vitor , skibbe gibi amatorler de var

hepsini saymakla ugrasamam ama bunlarin hic biri bilmiyor ama sinan ,yunus, hayri , can filan biliyor .. ne guzel dunya

evet bize gelen antrenorler deliriyor, biz herseyi en iyi biliyoruz , terim-senol disinda herhalde bu isi bilen yok ,bilmeyenler icinde

tigana ,prandelli ,mancini, aragones, del bosque , rijkaard ,advocaat, hiddink gibi dunya capinda isimler var

denizli, hamza, zaman zaman ersun ya da avci gibi yerliler de var ...

tudor ,riekerink , vitor , skibbe gibi amatorler de var

hepsini saymakla ugrasamam ama bunlarin hic biri bilmiyor ama sinan ,yunus, hayri , can filan biliyor .. ne guzel dunya

Kadro tercihleri hakkında yorum yapmayacaksak bu forumda bulunmanın bir mantığı yok.

Valla fener'i 5-1 yendiğimiz maçta 24-25 yaşında falandım bu sabri denen sülük o zaman da vardı.12 sene olacak neredeyse o maçtan beri ama bu adam hala bizde.Saçlarımıza ak düştü ama bu herif hala gitmedi.Bumerang gibi,adam kadro dışı kalıyor yine dönüp dolaşıp geliyor
Ayni yaslardayiz demek sende yine iyi bende sac birakmadi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

takım içi lobisi olmadığı için sürekli yedek bırakılan futbolcudur. bu haftada 18'e alınmamış. antreman ve maçlarda götünü yırtacağına selçuk abisiyle her gün bir saat takılsa bu ali cengiz oyunlarını çok iyi öğrenip bir daha yedek kalmaz.

Sizin icin adamin iyi futbol oynuyor olmasi yeterli sebep olabilir ama takimin tumunden sorumlu olan bir teknik ekip icin demek ki bu adamin oynatilmamasina sebep olan bir gerekce var, riekerink de kenara cagirip bagiriyordu , bu da kadroya almiyorsa hep sen ben forum gsc biliyoruz da onlarla her maci antrenmani yasayan teknik direktorleri bilmiyor o zaman

hayret bir sey
Almayanlarin akibetinin ne oldugunu da gordugumuze gore gsc halki hakli

Üst Alt