Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes Derbi Kadrosuna Alınmadı!

Martin Linnes, Igor Tudor tarafından derbinin kadrosuna alınmadı.
Martin Linnes, Igor Tudor tarafından Beşiktaş maçı kadrosuna alınmayınca Florya'dan ayrıldı. (NTV Spor)

Taraftarın göremediği, td'lerin gördüğü şey ne acaba bu Linnes konuusunda.

Adamı oynatmıyorlar ki görelim. Gerçi oynayınca da sırıtmıyor yani bi çözemedim ben de TD'lerin bu Linnes düşmanlığını.

Linnes kişilik olarak sessiz, sakin, efendi adam gibi görünüyor ama bu kez kaç tane TD geldi geçti yeter burama kadar geldi artık deyip gitmiştir heralde :D

Son düzenleme:
Linnes'in eşi Elisabeth Haugen, blogunda derbiye özel bir yazı yazdı.

C5qiChlWYAENRGF.jpg

C5qiChlWcAAR6NL.jpg

hem sağ hem sol bekte oynayabilecek bir adamı kadroya almamak da ne demek anlamadım? maç, skor istediğin gibi gitmiyor ikinci yarı kazma semih'in yerine daha ofansif bir beke ihtiyacın olabilir ama linnes kadroda yok.

Bruma olayı Rize de elimizde patladı. Bu maçta sezon başından beri olduğu gibi Carole sayesinde elimizde patlarsa hiç romantik güzellemelere gerek yok bundan sonrası için.

Her gelen üzerimizde bir şey deniyo bıktım artık bu hocaların dul karı kaprisinden bu nedir arkadaş yeter ya

Gecen hafta Bruma bu hafta Linnes.

Hayir Bruma disiplin sorunlari yüzünden alinmadi kadroya anlarim da bu adami niye almiyorsun kadroya.

Cavanda denen ne idügü belirsiz herifi mi yedek bek olarak kulübeye koyacaksin. Bu kulübe gelen her teknik direktöre birseyler oluyor arkadas, Florya suyu mudur nedir normal degil.

Oynatmazsın anlarım da neden kadroya almıyorsun her seferinde... Zaten biliyoruz Semih'i sağ bek oynatacağını ama geriye düşersek ya da Semih tutmazsa ne yapacağız, yine Sabri çilesini mi çektireceksin şu takıma?

Üst Alt