Linnes: "Galatasaray'la yeni sözleşme imzalamak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes: "Galatasaray'la yeni sözleşme imzalamak istiyorum"

5c21c7f266a97c3f8c9e786f

Galatasaray'da forma giyen Martin Linnes, ülkesi Norveç’te Sarı-Kırmızılı takımla ilgili konuştu.

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Martin Linnes, ülkesi Norveç'te sarı kırmızılı takım ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Linnes'in açıklamaları şu şekilde:

Geçtiğimiz sezon takıma katkı sağladım. Yeni bir sözleşme imzalamak istiyorum. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra İstanbul’dan ayrılmayı düşündük. Şu anda her şey yolunda.

Türkiye çok güvenli bir ülke. İstanbul’da çok iyi restoranlar var. İklimi de fantastik. Nisan-Ekim aylarında şortla gezebiliyorsun. Ayrıca havaalanı evimize çok yakın. Oradan Norveç’e doğrudan uçuş yapabiliyoruz.

Fanatik

Donk gibi buna da sozlesme imzalamak icin sene sonu beklenecek kalmayi cok istediginden

Durum boyle olunca yeni sozlesme sartlari icin canini disine takarak oynayacaktir

Hos bu herif profesyonellik abidesi dunyanin zamini yapip 5 senelik kontrat versen de elinden gelenin en iyisini yapar

Şaka gibi profesyonelligini kanıtlamış isimler sözleşme uzatırken binbir naz yapılıyor got göbek büyüten tayfaya kulübün anahtarini vermedikleri kalıyor neyi bekliyorsunuz imzalayin şu adamla

Oynatmama sebepi belki degerini yükseltmesin diye olabilirmi? Fazla iyi oynarsa, takim arkadaslarinin maasini görüp en az 1,5 milyon falan ister diye korkuyorlarsa.

Az oynatip belki 1,1-1,2 milyona uzatmaya calisiyorduruz belki

Ayrıca havaalanı evimize çok yakın. Oradan Norveç’e doğrudan uçuş yapabiliyoruz.

Yeni havaalaninin konumunu aliştira alıştira aciklayin adama
Yada sozlesme imzaladiktan sonra soyleyin :/

Üst Alt