Lionel Carole'ün Sağ Gözü Görmüyor mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Carole'ün Sağ Gözü Görmüyor mu?

Sabah Gazetesinden Bülent Timurlenk'in haberine göre Lionel Carole 9 yaşında sağ gözünde büyük görme kaybı yaşadı.

CJqbwQlWIAEIm25.jpg:large

Lionel Carole: "Top çarptığında böyle bir hasar vereceğini düşünmedim. İyi tedavi olmadım. ABD'den 400 Euro'ya koruyucu gözlükleri getirttim. Onlar olmadan sahaya adım atmıyorum, gözlükler olmadığında dikkatim dağılıyor." (YIL 2000)

Eski futbolcu Damien Tixier: "Sağ gözü bir zamana kadar hiç görmüyordu. Edgar Davids gibi gözlük taktı sahada. Arkadaşlarından daha az görüyordu ama iyiydi:"

Galatasaray Sağlık heyeti: "Derinlik hissi bir gözünde yoktu. Bu doğuştan gelen bir rahatsızlık. Bir gözüyle üç boyutlu göremiyor ancak futbol oynamasına bir engel yok:"

Lionel Carole %50 mi goruyor - BULENT TİMURLENK

Son düzenleme:
scout ekibine bak be görmeyen adamı bize önermişler bir de bazıları sol bek önersinler diyor .
bunlar tutar kötürümü getirir :)

Bu adama degil gozluk takmak, goz nakli yapsan duzelmez.. Bazi seyler beyinle ilgilidir.

Beyin doktorumdan edindigim bilgilere gore pardon beyin cerrahimdam aldigim bilgiler isiginda beyindeki hasarlarin telafisi yoktur dedi

astigmat mi lan?
ne var bunda
ayni boktan bende de var
lens ve gözlükle düzeltiyorum ben o sorunu

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Sağllık raporunu devlet hastanesinden mi aldı acaba.

Doktor: Gözünde herhangi bir sorun var mı?
Carole: Yok abi.
Doktor: Sağlam, geç.

Burak kardes agzini hayra ac bizde elhamdullah galatasarayi gonul bagimiz ile severiz.

Severizde o yuzdendir hiddetimiz. Bu takima zarar vermek isteyenler bizi bulur karisisinda

Carole'a hakaret ediyor olman komik sadece. Öncelikle bu oyuncuyu alıp getirene göstereceksin tepkini.

Carole gibi oyuncunun eti, budu, çapı belli. David Alaba performansı alamazsın bu adamdan.

Üst Alt