Lionel Messi Basın Toplantısı Düzenledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Messi Basın Toplantısı Düzenledi

Lionel Messi: "Yaşanan onca yıldan sonra bu benim için çok zor. Ayrılmaya hazır değilim."

"Bugün, her şeye veda etmek zorundayım. 13 yaşından beri buradayım. Geçen 21 yıldan sonra, eşim ve 3 Katalan-Arjantinli çocuğumla buradan ayrılıyorum."

"Birkaç gündür düşünüyorum, ne diyeceğimi düşünüyorum ama tıkandım. "

"Barcelona'da kalmaya ikna oldum. Burası benim evim, bizim evimiz. Barça'da kalmak istedim ve plan buydu... ve bugün buradaki tüm hayatımın ardından veda etmeliyim”.

"Evimde, Barcelona'da çok şey yaşadım. Birçok güzel hatıram var. Ayrıca kötü hatıralar da var. Hepsi benim bugün olduğum kişi olmamı sağladı."

"Eğer bir ayrılık hayal etseydim, tamamen dolu bir Camp Nou'da veda etmek isterdim. Beni seven ve destekleyen herkese minnettarım."

"Umarım bir gün dönebilirim ve Barcelona'nın dünyanın en iyi kulübü olmaya devam etmesi için çalışmaya devam edebilirim."

"Ayrılmaya hazır değilim."

"Her şeyin başladığı, ilk maçıma çıktığım anı unutamayacağım."

"Ben, kulüp, Laporta; elimizden gelen her şeyi yaptık ama LaLiga yönetimi yüzünden yeni sözleşme gerçekleşmedi. Kalmak istiyordum, geçen yıl kalmak istemiyordum ama bu yıl farklıydı. Olmadı."

"Ben, kulüp, Laporta; elimizden gelen her şeyi yaptık ama LaLiga yönetimi yüzünden yeni sözleşme gerçekleşmedi. Kalmak istiyordum, geçen yıl kalmak istemiyordum ama bu yıl farklıydı. Olmadı."

"Şu anda transferim için bir ihtimal var ancak bugün itibarıyla kimseyle anlaşmadım. Ayrılığım açıklandıktan sonra birçok kulüp aradı, birçok kulüp ilgilendi ancak herhangi bir şey bitmiş değil. Görüşmelerimiz sürüyor."

"Paris Saint-Germain bir olasılık, evet. Şu anda hiçbir şey doğrulanmadı, Barcelona açıklamasından sonra çok telefon aldım. Bunu konuşuyoruz” dedi.

"Paris Saint-Germain ile olan fotoğraf tamamen tesadüftü. Arkadaşlarımla oradaydım, fotoğraf çekmeye karar verdik... Bana 'Paris'e gel!' dediler. ama şakaydı, tatildeydik” dedi.

"İlerde tekrar dönebilirim ama dürüst olmak gerekirse eskisi gibi olmaz."

"Laporta'nın da dediği gibi: Kulüp, kişilerden büyüktür. Oyuncular gelir ve gider."

"Muhtemelen gideceğim kulüp Barcelona'nın rakibi bir kulüp olacak."

"Yapamayacak durumda olana kadar futbol oynamaya ve rekabet etmeye devam edeceğim."

"Bir kez daha Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayı deneyeceğim. Sanırım bir tane daha kazanabilirim."

"Sözleşmenden fedakarlık yapmayı teklif ettin mi?" Lionel Messi: "Gazeteler yüzde 30 yazıyor ama aslında yüzde 50'lik bir fedakarlık yapmayı teklif ettim. Benden daha fazlasını istemediler. Barça'da kalmak için yapabileceğim her şeyi yaptım."

Son düzenleme:

Arkadaş fenerli galiba

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
dtmbiiP.gif

1628377625401.png

Üst Alt