Lionel Messi Başlığı - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Klopp, iki ikonik futbol starı Lionel Messi'yle Cristiano Ronaldo arasındaki kimi tercih ettiğini, her zamanki üslubuyla söyledi.

"Akıllı telefonumda sadece tek bir selfie var, o da Lionel Messi'yle," diyen Alman teknik direktör; ayrıca "Odada Cristiano Ronaldo da vardı," dedi.

"Babam bana her zaman şöyle derdi: 'İnsanlar gelecekte ne söylerse söylesin, Pele en iyisiydi'.

La Liga'da en çok gol attığı takımlar : Atletico Madrid, Sevilla, Valencia

DxbF2gDX0AEuqeo.jpg:large

Ben de tam Barcelona basligina " keske Ronaldo 1 yil daha kalsaydi da 1 Barca sampiyonlugu daha gorseydi" yazacaktim ??
Yanilmiyorsam bu yil 9. sampiyonlugu olacak ve 11. 12. sampiyonlugu rahat gorecek gibi
Cruff geldiginden beri Barca 16 Madrid 8
2000li yillarin basinda vitaminsiz Hollandalilar ile zaman kaybetmeselerdi rahat 18 filan olurlardi.

Ben de tam Barcelona basligina " keske Ronaldo 1 yil daha kalsaydi da 1 Barca sampiyonlugu daha gorseydi" yazacaktim
Yanilmiyorsam bu yil 9. sampiyonlugu olacak ve 11. 12. sampiyonlugu rahat gorecek gibi
Cruff geldiginden beri Barca 16 Madrid 8
2000li yillarin basinda vitaminsiz Hollandalilar ile zaman kaybetmeselerdi rahat 18 filan olurlardi.

Ee, ustadin da dedigi gibi barcelona futbol kalitesinde bir modeldir

Valverde: "Messi oynadığı her maçın ilk dakikalarında rakip takımı analiz ediyor. O an, topu unutuyor ve rakibin defansın etrafında yürüyor, her rakip oyuncunun oynadığı mevkiyi ezberliyor. Bunu yaptıktan sonra maçta zaman ilerledikçe kendi takımının oyuna daha çok katkı sağlıyor. O rakibin eksik yönlerini çok iyi biliyor."

Üst Alt