Lionel Messi Başlığı

Halil Tolga

Tecrübeli Üye
Messi'nin Barcelona dışında bir takımda başarılı olacağını düşünmüyorum.

Ronaldo'yu nereye koyarsan koy, hangi ligde oynatırsan oynat şhowuna devam edecektir.

Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo.
Ne alaka? Madem heryerde show yapar Inter veya Roma'ya gitseydi. En guclu takimlarda oynarsa tabi show yapar. Messi'yi City veya Liverpool'a koy bak nasil show yapiyor.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Liverpool macindan sonraki bir gorsel.3 gol daha atmis bu gorselden sonra onlar yok.

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
Messi'ye kötü haber
CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca tüm maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

1564838206239.png

Brezilya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Copa America 2019'da Şili'yi 2-1 yenerek üçüncü olan Arjantin'de yıldız futbolcu Lionel Messi'nin maç sonrası isyanı turnuvaya damga vurdu.

Şili karşısında Beşiktaşlı Gary Medel'le tartıştığı pozisyonun ardından kırmızı kart gören Messi, karşılaşma sonrası düzenlenen madalya törenine katılmadı. Kırmızı kartın haksız olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, "Bu turnuvanın Brezilya'nın kazanması için düzenlendiği çok açık. Madalya almaya gitmedim çünkü bize yapılan saygısızlığın bir parçası olmak istemedim. Hakemler her şeyi Brezilya'nın çıkarları doğrultusunda yaptılar ve bu da bizi oyundan uzaklaştırdı" dedi.

Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) ise Messi'nin eleştirilerini temelsiz ve kabul edilemez olarak değerlendirdi.

Messi ile ilgili karar da çıktı ve yine futbol gündemi bir hayli bu konuyla meşgul olacakmış gibi görünüyor.

CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca uluslararası maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

Süperyıldızın bu konuda nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.

Can Esmer

Tecrübeli Üye
Messi'ye kötü haber
CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca tüm maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

Brezilya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Copa America 2019'da Şili'yi 2-1 yenerek üçüncü olan Arjantin'de yıldız futbolcu Lionel Messi'nin maç sonrası isyanı turnuvaya damga vurdu.

Şili karşısında Beşiktaşlı Gary Medel'le tartıştığı pozisyonun ardından kırmızı kart gören Messi, karşılaşma sonrası düzenlenen madalya törenine katılmadı. Kırmızı kartın haksız olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, "Bu turnuvanın Brezilya'nın kazanması için düzenlendiği çok açık. Madalya almaya gitmedim çünkü bize yapılan saygısızlığın bir parçası olmak istemedim. Hakemler her şeyi Brezilya'nın çıkarları doğrultusunda yaptılar ve bu da bizi oyundan uzaklaştırdı" dedi.

Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) ise Messi'nin eleştirilerini temelsiz ve kabul edilemez olarak değerlendirdi.

Messi ile ilgili karar da çıktı ve yine futbol gündemi bir hayli bu konuyla meşgul olacakmış gibi görünüyor.

CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca uluslararası maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

Süperyıldızın bu konuda nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.
Messi dogru konuşmuştu, her turnuvada destekleniyor brezilya dunya kupasinda da boyleydi evinde oynuyo diye sonra almanlar bastı gecti, simdi de copa americada desteklendi.
Goat her zaman haklıdır

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bu videoyu salan yavşağın teki, sonrasında dalgınlığına geldiğini farkedip yanına gidiyor kıçını şaplaklıyor.
Üstat sende de hafif Barca hayranlığı yok değil ha.

Bence sonrasındaki hareketlerinde de Griezmann'ı pek sevmediğini belli ediyor

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator

Bence sonrasındaki hareketlerinde de Griezmann'ı pek sevmiyor.
Barca sempatim var ama bu tarz linçlere karşıyım. PSGde olsa aynısını derdim.

Bence Messi sevmese alınmazdı gereksiz bir ağırlığı var çünkü oyuncuların bu şekilde kulüplerde söz sahibi olmasına da karşıyım ama böyle gözüküyor.

Aydın Aslan

Taçsız Kral

Bence sonrasındaki hareketlerinde de Griezmann'ı pek sevmediğini belli ediyor
Var zaten

Keramettin beyin blogunda bir kaç yazısını okumuştum.Total futbol ve Barça hakkında bilgiler içeriyordu oradan kalma herhal

Can Esmer

Tecrübeli Üye
Bu videoyu salan yavşağın teki, sonrasında dalgınlığına geldiğini farkedip yanına gidiyor kıçını şaplaklıyor.
Abi griezmann dizini büküp messinin yanina oturduğuna şükretsin, messi bu messi. Kral rutbecilik yapıyor çömeze :)

——————————————————

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
@Keramettin TANRIVERDİ 3 kişi ortaklaşa kullanıyordunuz diye hatırlıyorum.Sen,Muhammet G. ve diğer kişi kimdi
Var zaten

Keramettin beyin blogunda bir kaç yazısını okumuştum.Total futbol ve Barça hakkında bilgiler içeriyordu oradan kalma herhal
Yok yav ben yoktum Sertaçla Muhammet Gülhanın bloguydu o ben girmedim o işlere.

Muhammet katalanlardan beter Barca fanıydı gerçi onla sıkça Pep Mou kıyası yapardık ve ben Mouyu daha çok tutardım 2010a kadar, adam haklı çıktı.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Abi griezmann dizini büküp messinin yanina oturduğuna şükretsin, messi bu messi. Kral rutbecilik yapıyor çömeze :)

——————————————————
Yok yav böyle hareketler asla yapılmamalı, Messi'yi mütevazı diye severim egoistlik yaparsa sempatim kaybolur.

Oyuncuların bu tarz ilahlaştırılmasına da karşıyım.

Can Esmer

Tecrübeli Üye
Yok yav böyle hareketler asla yapılmamalı, Messi'yi mütevazı diye severim egoistlik yaparsa sempatim kaybolur.

Oyuncuların bu tarz ilahlaştırılmasına da karşıyım.
Abi aralarinda problem olduğunu sanmıyorum da messi futbolun allahidir ilahlastirilabilir bence

——————————————————

Üst Alt