Lionel Messi Başlığı - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Messi'nin Barcelona dışında bir takımda başarılı olacağını düşünmüyorum.

Ronaldo'yu nereye koyarsan koy, hangi ligde oynatırsan oynat şhowuna devam edecektir.

Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo.

Arjantin artik basarili olamaz. Onlarin deviri gecti. Alt yapida sadece hucumcularin para kazandigini ogretiyorlar nedir hic adam akilli defans ve orta sahasi yok. Biraz da sanssizlar.
Messi
Dybala
Aguero
Teves
Di Maria
Vs vs hep dunya starlari ama hepsi neredeyse ayni bolgenin adamlari.
Ronaldo kiyaslamasi filan cocukca. Mesela bana gore suanda Portekiz'in en iyi oyuncusu Bernard. Bernard'i mi Ronaldo'yu mu cikar deseler direk Ronaldo'yu cikartirim. Dunya sampiyonu Fransa'ya 3 gol atip eleniyorsan yapacak birsey yok.

Messi'nin Barcelona dışında bir takımda başarılı olacağını düşünmüyorum.

Ronaldo'yu nereye koyarsan koy, hangi ligde oynatırsan oynat şhowuna devam edecektir.

Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo.
Ne alaka? Madem heryerde show yapar Inter veya Roma'ya gitseydi. En guclu takimlarda oynarsa tabi show yapar. Messi'yi City veya Liverpool'a koy bak nasil show yapiyor.

Liverpool macindan sonraki bir gorsel.3 gol daha atmis bu gorselden sonra onlar yok.

D5grCE8WsAIkzFt

Messi'ye kötü haber
CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca tüm maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

1564838206239.png

Brezilya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Copa America 2019'da Şili'yi 2-1 yenerek üçüncü olan Arjantin'de yıldız futbolcu Lionel Messi'nin maç sonrası isyanı turnuvaya damga vurdu.

Şili karşısında Beşiktaşlı Gary Medel'le tartıştığı pozisyonun ardından kırmızı kart gören Messi, karşılaşma sonrası düzenlenen madalya törenine katılmadı. Kırmızı kartın haksız olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, "Bu turnuvanın Brezilya'nın kazanması için düzenlendiği çok açık. Madalya almaya gitmedim çünkü bize yapılan saygısızlığın bir parçası olmak istemedim. Hakemler her şeyi Brezilya'nın çıkarları doğrultusunda yaptılar ve bu da bizi oyundan uzaklaştırdı" dedi.

Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) ise Messi'nin eleştirilerini temelsiz ve kabul edilemez olarak değerlendirdi.

Messi ile ilgili karar da çıktı ve yine futbol gündemi bir hayli bu konuyla meşgul olacakmış gibi görünüyor.

CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca uluslararası maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

Süperyıldızın bu konuda nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.

Messi'ye kötü haber
CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca tüm maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

Brezilya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Copa America 2019'da Şili'yi 2-1 yenerek üçüncü olan Arjantin'de yıldız futbolcu Lionel Messi'nin maç sonrası isyanı turnuvaya damga vurdu.

Şili karşısında Beşiktaşlı Gary Medel'le tartıştığı pozisyonun ardından kırmızı kart gören Messi, karşılaşma sonrası düzenlenen madalya törenine katılmadı. Kırmızı kartın haksız olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, "Bu turnuvanın Brezilya'nın kazanması için düzenlendiği çok açık. Madalya almaya gitmedim çünkü bize yapılan saygısızlığın bir parçası olmak istemedim. Hakemler her şeyi Brezilya'nın çıkarları doğrultusunda yaptılar ve bu da bizi oyundan uzaklaştırdı" dedi.

Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) ise Messi'nin eleştirilerini temelsiz ve kabul edilemez olarak değerlendirdi.

Messi ile ilgili karar da çıktı ve yine futbol gündemi bir hayli bu konuyla meşgul olacakmış gibi görünüyor.

CONMEBOL, Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhine yorumlarda bulunan Lionel Messi'nin 3 ay boyunca uluslararası maçlardan men edildiğini ve Arjantinli futbolcuya 50 bin dolar para cezası verdiğini açıkladı.

Süperyıldızın bu konuda nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.
Messi dogru konuşmuştu, her turnuvada destekleniyor brezilya dunya kupasinda da boyleydi evinde oynuyo diye sonra almanlar bastı gecti, simdi de copa americada desteklendi.
Goat her zaman haklıdır

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Üstat sende de hafif Barca hayranlığı yok değil ha.

Bence sonrasındaki hareketlerinde de Griezmann'ı pek sevmiyor.
Barca sempatim var ama bu tarz linçlere karşıyım. PSGde olsa aynısını derdim.

Bence Messi sevmese alınmazdı gereksiz bir ağırlığı var çünkü oyuncuların bu şekilde kulüplerde söz sahibi olmasına da karşıyım ama böyle gözüküyor.

Üst Alt