Lionel Messi Başlığı - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Keramettin TANRIVERDİ 3 kişi ortaklaşa kullanıyordunuz diye hatırlıyorum.Sen,Muhammet G. ve diğer kişi kimdi
Var zaten

Keramettin beyin blogunda bir kaç yazısını okumuştum.Total futbol ve Barça hakkında bilgiler içeriyordu oradan kalma herhal
Yok yav ben yoktum Sertaçla Muhammet Gülhanın bloguydu o ben girmedim o işlere.

Muhammet katalanlardan beter Barca fanıydı gerçi onla sıkça Pep Mou kıyası yapardık ve ben Mouyu daha çok tutardım 2010a kadar, adam haklı çıktı.

Abi griezmann dizini büküp messinin yanina oturduğuna şükretsin, messi bu messi. Kral rutbecilik yapıyor çömeze :)

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Yok yav böyle hareketler asla yapılmamalı, Messi'yi mütevazı diye severim egoistlik yaparsa sempatim kaybolur.

Oyuncuların bu tarz ilahlaştırılmasına da karşıyım.

Ben Messi'ye sorulmadan takıma forvet aldıklarını düşünmüyorum. No problemo. Bu sene de süngüyü takacaklar Real'e Griz'le birlikte. H.O

Manchester City başkanı Khaldoon Al Mubarak'den ilginç Messi açıklaması geldi. Geldiği ilk zamanlar da 700 milyon Euro'luk bonservis ve Barcelonadan kazandığının bir kaç katı teklif sunduğu konuşulmuştu en son olarak ise Ciyt başkanı, ''Messi'ye Barcelona'dan kazandığının 3 katını teklif ettik ama teklifi düşünmeden reddetti'' açıklaması yaptı.

Üst Alt