Lionel Messi Başlığı - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
“Lionel Messi'nin Paris'te ailesi ile kaldığı geceliği €17.000'luk otel odası maskeli soyguncular tarafından soyuldu. Eşinin mücevherleri ve nakit paraların tamamı çalındı.”

Sergio Agüero: "Messi'nin takımdan ayrılacağını öğrendiğimde buna inanamadım. Messi'nin evine gittim. Onun ne kadar zorlandığını görünce kafasını dağıtması için ona e-spor takımımı anlattım."

Sergio Agüero: "Neden Ballon d'Or kazanamadığımı merak ettim ve bunu bir gün Messi'ye sordum. Bana, 'Ballon d'Or'u kazanma şansı yakalaman için önce Şampiyonlar Ligi'ni kazanmalısın.' dedi."

Sergio Agüero: "Messi'nin takımdan ayrılacağını öğrendiğimde buna inanamadım. Messi'nin evine gittim. Onun ne kadar zorlandığını görünce kafasını dağıtması için ona e-spor takımımı anlattım."

Sergio Agüero: "Neden Ballon d'Or kazanamadığımı merak ettim ve bunu bir gün Messi'ye sordum. Bana, 'Ballon d'Or'u kazanma şansı yakalaman için önce Şampiyonlar Ligi'ni kazanmalısın.' dedi."

Bu adama da yaZık değil mi yav getirdiler Barcelona’ya sırf messi ile buluşsun diye

Messinin gideceği belli değildi o dönem , ben sanmıyorum kesinlikle messinin ayrılmak isteyeceğini

•quod erat demonstrandum•

Genelde CL de basarili olmus bir takimin oyuncusuna verilir, o yuzden Chelsea'ye bakmak gerek veyahut Man City. Jorginho ya da Kante alabilir tahminimce. City'den de Bruyne.

Üst Alt