Lionel Messi: "Hatırlayamadım… Özür dilerim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Messi: "Hatırlayamadım… Özür dilerim"

Rusya ile oynayacağı maç için Moskova'da kampta olan Arjantin Milli Takımı'nın yıldızı Messi, lobidefotoğraf çektirmek isteyen gencin isteğini geri çevirmedi. Özçekim isteyen Zenit'in 15 milyon Euro'yaaldığı Arjantinli Driussi'yi tanıyamadığı için sonradan özür diledi.

messo.jpg

Lionel Messi, kendisiyle fotoğraf çektiren Arjantinli futbolcu Sebastian Driussi’yi tanıyamayınca özür diledi…

Olay, Rusya ile oynayacağı hazırlık maçı için Moskova’da kampta olan Arjantin Milli Takımı’nın otelinde yaşandı.Lionel Messi, lobide kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen gencin isteğini geri çevirmedi. Ama onun Driussi olduğunu fark etmedi. Driussi, kendisini hatırlatınca çok üzülen Messi, kendisini hatırlayamadığı için özür diledi.Hatırlayamadım… Özür dilerim”

Arjantinli yıldız, “Onun kim olduğunu elbette biliyorum. Ama o anda tanıyamadım. Kamplarda sık sık karşılaştığımız gibi fotoğraf çektirmek isteyenlerden birisi olduğunu sandım. Sonra kendisini hatırlatınca kendimi çok kötü hissettim. Kendisinden özür de diledim” diye konuştu.

Driussi ile aynı dövmeciye gittiklerini ve oradan şahsen de tanıştıklarını kaydeden Messi, “Ama otelin lobisinde karşılaştığımızda başka şeyler düşünüyordum. O nedenle kendisini çıkaramadım” dedi.Drussi, River Plate’ten Zenit St.Petersburg’a 15 milyon Euro’ya transfer olmuştu. 21 yaşındaki futbolcu, Messi ile fotoğrafını Instagram hesabından “İdolüm… Fotoğraf için teşekkürler” mesajıyla paylaştı.

istemedim ama istesem bile böyle anlatmazdım

sen nasıl ulaştın bu sonuca,okurken aklından ne geçiyordu,anlatabilir misin bizlere?

Sertan Nalbant Nickli Üyeden Alıntı
olabilir yahu.hiç nette beğendiğin hatunu reel de görünce şok olduğun zamanlar olmadı mı?bunun gibi düşün.

demiştin abi. Messi o futbolcuyu gerçekte görünce neden şok olsun; şok olduğunda niçin tanımamış olsun? Heyecanlanmış mı anlamadım. Doruk Ata TANRIVERDİ sen bir şeyler söylesene?

olabilir yahu.hiç nette beğendiğin hatunu reel de görünce şok olduğun zamanlar olmadı mı?bunun gibi düşün.

demiştin abi. Messi o futbolcuyu gerçekte görünce neden şok olsun; şok olduğunda niçin tanımamış olsun? Heyecanlanmış mı anlamadım. Doruk Ata TANRIVERDİ sen bir şeyler söylesene?

teşbihte hata olmaz

tam olarak tabi ki bu sözün karşılı değil anlatmaya çalıştığım şey,sadece bir örnekleme ama sen örneklemeyi direk konuya adapte etmeye çalıştın

hayal gücüne ne oldu senin,kimlere verdin.bence ufukta verilecek ciddi kararlar var ve aklın orada

anlat hadi

demiştin abi. Messi o futbolcuyu gerçekte görünce neden şok olsun; şok olduğunda niçin tanımamış olsun? Heyecanlanmış mı anlamadım. @Doruk Ata TANRIVERDİ sen bir şeyler söylesene?

O kadar tatlı kavga ediyorsunuz ki beni hiç bulaştırma.. :asd22:

latest

Üst Alt