Lionel Messi'ye Ölüm Tehdidi! Ateş Açtılar ve Yazı Bıraktılar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Messi'ye Ölüm Tehdidi! Ateş Açtılar ve Yazı Bıraktılar!

Lionel Messiye ölüm tehdidi Ateş açtılar ve yazı bıraktılar

Futbol dünyasının süperstarı olan Arjantinli futbolcu Lionel Messi, büyük bir skandal yaşadı. Arjantin'in Dünya Kupası'nı almasında baş rol oynayan Messi'ye silahlı kişiler tarafından tehdit notu bırakıldı. Bunun yanı sıra yıldız ismin eşi Antonella Roccuzzo'nun ailesine ait bir süpermarkete ateş açıldı.

MESSİ'NİN GELCEĞİ MERAK KONUSU

Le Parisien'in haberine göre, PSG ile Messi, yeni sözleşme konusunda şu ana kadar anlaşma sağlayamadı. Messi'nin, Şampiyonlar Ligi son 16 turundaki Bayern Münih karşılaşmasına kadar geleceği için nihai bir karar almayacağı belirtildi. İlk maçı 1-0 kaybeden PSG'nin Devler Ligi'nde elenmesi halinde, bu durumun Messi'nin vereceği kararda etkili olabileceği öne sürüldü.

14 EL ATEŞ AÇILDI

El Pais'in haberine göre Arjantin'in Santa Fe eyaletinin Rosario şehrinde Lionel Messi'nin eşi Antonella Roccuzzo'nun ailesine ait bir süpermarkete sabah saat 03:00 sularında ateş açıldı.

Bu ateş açanların iki kişi oldukları öğrenilirken süpermarkete 14 el ateş açıldığı kayda geçti. Bunun yanında saldırganlar Messi'ye tehdit içeren bir yazı bırakarak olay yerinden ayrıldıkları öne sürüldü.

MESSI'YE TEHDİT MESAJI BIRAKILDI

Silahlı şahıslar, süpermarketi kurşunladıktan sonra olay yerine bir not bırakıp kayıplara karıştılar. Bırakılan notta "Messi seni bekliyoruz" ifadelerinin yer aldığı öğrenildi.

Saldırının olduğu yerin yakınında oturan mahalle sakinleri olayı anlattı.

Oscar isimli mahalle sakini, "Daha önce böyle bir şey olmamıştı. Silah seslerini duyduğumda televizyon izliyordum. Hepimiz duyduk, mahalledeki komşular ne olduğunu görmek için dışarı çıktılar" ifadelerini kullandı.

Başka bir mahalle sakini Mabel ise "Duymadım çünkü biraz daha uzakta yaşıyorum, televizyondan öğrendim. Ama beni şaşırtmadı. Bu tür saldırılar Rosario'da zaten olağan bir durum" dedi.

FAİLLER HAKKINDA HİÇBİR FİKİR YOK

Santa Fe eyaleti Güvenlik Bakanı Claudio Brilloni, saldırının failleri hakkında hiçbir fikirleri olmadığını söyledi. Brilloni, medyaya ise "Süpermarketin normal şekilde çalışabilmesini sağlayacağız" dedi.

Üst Alt