Lisede 45 cm'lik 'haremlik-selamlık' kuralı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lisede 45 cm'lik 'haremlik-selamlık' kuralı

Cevap: Lisede 45 cm'lik 'haremlik-selamlık' kuralı

Alacan bu adamı,kafasını duvarlara duvarlara vurduracaksın.Gerizekalı herif beynini senin ben.

Olay ilginç.Ama bana kalırsa kızlarla erkekler zaten ayrı olmalı, bunu yobazlık,ayılık olarak algılamaya gerek yok kızla erkeğin bir arada bulunduğu ortamda pekte sağlıklı ders olmuyor, malum özellikle erkeklerin dersten çok neye kafa yorduklarını biliyoruz. :D

O yüzden sevgili cinstaşlarım, abazalığı bırakın mantıklı düşünün. :asd:

Ne güzel,yaşadığım şeylerden bende mutluyum.

Şüphem de yok. Vicdan denen melet olmayınca insanda, naparsın. O değil de bunca kızan adam dönüp de senin o yorumunu okursa rahatlar sanırım. Kaldı ki içlerinde kim bilir kaçı da senin gibidir ama yazamamıştır. Üstüne üstlük sırf bu olayı engelliyor diye "geri kafalı" diyen bile vardır, içinden tabii.

Sonuç olarak, geri kafalılar ama hak veresi geliyor insanın, sayende.

Şüphem de yok. Vicdan denen melet olmayınca insanda, naparsın. O değil de bunca kızan adam dönüp de senin o yorumunu okursa rahatlar sanırım. Kaldı ki içlerinde kim bilir kaçı da senin gibidir ama yazamamıştır. Üstüne üstlük sırf bu olayı engelliyor diye "geri kafalı" diyen bile vardır, içinden tabii.

Sonuç olarak, geri kafalılar ama hak veresi geliyor insanın, sayende.

Vicdanın bende olmadığını nerden biliyorsun? Bunu forumda değil ama başka bi yerde düzeyli bir şekilde konuşmak isterim,tanımadan ve ne yaptığımı bilmeden beni suçlayamazsın ki bir çok kez bunu yaptın bana.

Vicdanın bende olmadığını nerden biliyorsun? Bunu forumda değil ama başka bi yerde düzeyli bir şekilde konuşmak isterim,tanımadan ve ne yaptığımı bilmeden beni suçlayamazsın ki bir çok kez bunu yaptın bana.

Hah, tam olarak da bundan bahsediyorum. Vicdan varsa yapmamışsındır, yaptım diyen sensin, ben değil. Yaptıklarından mutlu olan da sensin. Kaldı ki, neler yaptığını tahmin edebiliyorum, o yazdıklarında masumiyet arayacak kadar da polyanna değilim. Eee, başka bir sorun?

Hah, tam olarak da bundan bahsediyorum. Vicdan varsa yapmamışsındır, yaptım diyen sensin, ben değil. Yaptıklarından mutlu olan da sensin. Kaldı ki, neler yaptığını tahmin edebiliyorum, o yazdıklarında masumiyet arayacak kadar da polyanna değilim. Eee, başka bir sorun?

Ne yaptığımla ilgili bir şey söyledim mi ben?

Sertaç abartma oğlum o kadar :D Lisedeki kızın da erkeğinde kendi iradesinde olan şeyler. Okulda yapıyorsa cezasını ver bütün okulu bölmenin mantığı yok. Engelleyemezsin bunu, gider eve evde takılır. :) bence müdür zamanında hep yapmak istemiş böyle şeyler, yapamayınca hırsını öğrencilerden çıkarıyor.

Sertaç abartma oğlum o kadar :D Lisedeki kızın da erkeğinde kendi iradesinde olan şeyler. Okulda yapıyorsa cezasını ver bütün okulu bölmenin mantığı yok. Engelleyemezsin bunu, gider eve evde takılır. :) bence müdür zamanında hep yapmak istemiş böyle şeyler, yapamayınca hırsını öğrencilerden çıkarıyor.

Müdürü savunmadım zaten yahu.:D Bence de yobazlığın daniskası. Hala taş devrinde yaşıyor sanırım müdür, o bile ileri bi tarih olabilir tabii.

Spastik geri kafalı mongol. İnşallah kıçında 45 santimlik tümör bulurlar da g.t kanserinden ölür. Böyle bela adamları Nepal'e falan süreceksin ki ülke rahat etsin.

Üst Alt