Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği

Cevap: Lisenin Onemi, Liselinin desteklemedigi yonetimin caresizligi.

Açtırma şimdi adamın ağzını. Lise kendini herşeyden üstün tutan, taraftarı hiçe sayan bi kurum. Neyden bahsediyon sen?

NE DEMEK TARAFTARI HICE SAYAN. NE YAPMISLAR BUGUNE KADAR TARAFTARA. uA baskani o gun ibra olmadiklari gun oradaydi yanii hice sayildigi halde oraya mi gitti diyorsun. hayri kozak abimiz le canli yayina cikti uA baskani, hice mi sayildi HAYIR. sacmalama

NE DEMEK TARAFTARI HICE SAYAN. NE YAPMISLAR BUGUNE KADAR TARAFTARA. uA baskani o gun ibra olmadiklari gun oradaydi yanii hice sayildigi halde oraya mi gitti diyorsun. hayri kozak abimiz le canli yayina cikti uA baskani, hice mi sayildi HAYIR. sacmalama

Yiğit Bulut denen karaktersizin bırakalım klüp ne olursa olsun ama ne olur içimizden biri gelsin dediğini bilirim seçim zamanında.

Başlarım ua başkanına ya. O herifte bizi temsil etmiyor. Biz uA falan değiliz. Başka kapıya hadi naş. Ayrıca liselerin geçmişte yaptığı açıklamaları bi araştır. Kendilerini daima taraftardan üstün görürler biz olmasak GS olmaz derler. Bilal demir.

Bilmem hacı ama bu liselilere gıcığım abi. Adamlar taraftarları hiçe sayıyor. Bunu bilir bunu söylerim. Taraftar olmasaydı Galatasaray olurmuydu acaba? Bunu sorgulamak gerekirken adamlar bizi hiçe sayıyor.

Aynen öyle geçenlerde birinin konuşmasına şahid oldum ! bizi ilgilendirmez ua fa ca ! taraftarın ne dediği önemsiz önemli olan bizim dediğimiz.. şaka gibi yav.. ne sanıyorlarsa kendilerini ! bilmiyorlar o gün televizyona cıkıyorsa dahi taraftarın sayesindedir..

uydurma haldun üstünel liselidir.. bilmeden sallama arkadaşım amacın insanları germek mi ? klavye gerisinde tatminmi oluyorsun anlamadım ki

yegeenn al sana

1967 İstanbul doğumlu olan Haldun Üstünel, orta öğrenimini Saint Benoit Lisesi, lise öğrenimini Suadiye Lisesi’nde, yükek öğrenimini ise A.B.D. San Francisco Dominican College Üniversitesi’nde Uluslararası İş İdaresi Bölümü’nde tamamladı. Üstünel, 1992 yılından bu yana İstanbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor. İngilizce, Fransızca bilen Üstünel, evli ve iki çocuk babası.

uydurma haldun üstünel liselidir.. bilmeden sallama arkadaşım amacın insanları germek mi ? klavye gerisinde tatminmi oluyorsun anlamadım ki

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Haldun Üstünel (Galatasaray-Dinamo Bükreş maçındayken)

Haldun Üstünel (d. 1967, İstanbul), iş adamı, yönetici ve Galatasaray Spor Kulübü Futbol Komitesi Başkanı.[1]

1967 İstanbul doğumlu olan Haldun Üstünel, orta öğrenimini Saint Benoit Lisesi, lise öğrenimini Suadiye Lisesi’nde, yükek öğrenimini ise A.B.D. San Francisco Dominican College Üniversitesi’nde Uluslararası İş İdaresi Bölümü’nde tamamladı. Üstünel, 1992 yılından bu yana İstanbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor. İngilizce, Fransızca bilen Üstünel, evli ve iki çocuk babası.

Kaynakça [değiştir]

^ GALATASARAY.ORG | Galatasaray Spor Kulübü Resmi Internet Sitesi

Sayfa kategorileri: Türk iş adamları | Türk spor yöneticileri | 1967 doğumlular | Saint Benoît Fransız Lisesi mezunları | Yaşayan insanlar

Oturum aç ya da yeni hesap edinMaddeTartışmaOkuDeğiştirGeçmişi gör

Ana sayfa

Hakkımızda

İçindekiler

Rastgele madde

Seçkin içerik

Bağış yapın

Deneme tahtası

İş birliği projesi

Köy çeşmesi

Son değişiklikler

Topluluk portali

Yardım

Yazdır/dışa aktar

Araçlar

Bu sayfa son olarak 22:26, 9 Mart 2011 tarihinde güncellenmiştir.

Metin Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı altındadır; ek koşullar uygulanabilir. Ayrıntılar için Kullanım Koşullarına bakın.

Gizlilik ilkesiVikipedi HakkındaSorumluluk Reddi

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Bilmem hacı ama bu liselilere gıcığım abi. Adamlar taraftarları hiçe sayıyor. Bunu bilir bunu söylerim. Taraftar olmasaydı Galatasaray olurmuydu acaba? Bunu sorgulamak gerekirken adamlar bizi hiçe sayıyor.

Liseliler var, Galatasaray'i seven, tapan Gündüz Kiliç gibi... Liseciler var, kendilerini herseyden üstün gören... Iyi ayirt etmek lazim, çok karisik bir camiayiz :)

Başlarım ua başkanına ya. O herifte bizi temsil etmiyor. Biz uA falan değiliz. Başka kapıya hadi naş. Ayrıca liselerin geçmişte yaptığı açıklamaları bi araştır. Kendilerini daima taraftardan üstün görürler biz olmasak GS olmaz derler. Bilal demir.

hahahahahaahahahhahahhahahahahhahahah

lisesiz galatasaray olamaz, kulup lise nin demiyorum, lisesiz gucumuz 0

helvacıyla karıştırdım neyse hakkını helal edin hatayı kabul etmekte erdemdir.. kusura bakmayın mesajı editleyecem

Üst Alt