Listedeki Sürpriz Fransız: Malouda - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Listedeki Sürpriz Fransız: Malouda

Cevap: Listedeki Sürpriz Fransız: Malouda

Senelerdir büyük bir hayranlıkla izliyorum. Müthiş bir sol kanat adamı.

[video=youtube;TDnconxGZp8]https://www.youtube.com/watch?v=TDnconxGZp8[/video]

Karıştırma falan yok zaten karşılaştırma bu. Reyesin daha olumlu olacağını anlatmaya çalıştım.

İstatistik her zaman herşey demek olmasada çok çarpıcı bir istatistik kıyaslama yapıcam.

Reyes

2007/08-2011/2012: 16 gol & 19 asist

Malouda

2008/09: 16 gol & 14 asist

Malouda'nın son 5 sezonda ki en iyi sezon performansı ile Reyes'in son 5 sezonunun toplam performansı. Ki bu 5 sezonda Reyes'in kıytırık bir Portekiz ligi macerası vardı.

Zannederim geçen sene Chelsea 1-0, 1-0 gibi skorlarla ayakta durmaya çalışırken takımı sırtlıyordu. Çok etkili bir isim.

1 Nisan daha degil, ona göre. Reyes'in Malouda'dan iyi oldugu falan, saka yaptıgınızı biliyorum :hoho:

Hocam sen okumuyorsun. Daha iyi oyuncu demiyoruz daha artı özellikleri var diyoruz. Mesela biri 31 yaşında biri 28 yani her ne kadar reyes form konusunda dengesiz olsa da reyesi de çok aşağı tutuyorsun gibime geliyor. İkisi farklı özellikler gösteriyorlar ama kendi adıma konuşmam gerekirse Reyes'e hayır diyen zihniyetin Maloudaya da hayır demesi gerektiğini düşünüyorum.

Üst Alt