Liverpool'un Yeni Teknik Direktörü Arne Slot Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liverpool'un Yeni Teknik Direktörü Arne Slot Oldu

1714115079358.png

Sezon sonunda Jürgen Klopp ile yollarını ayıracak olan Liverpool, Feyenoord Teknik Direktörü Arne Slot'u da listesine almıştı. Hollandalı teknik direktör hakkında çıkan iddialarla ilgili konuştu.

SLOT: "KARARIM NET"

ESPN'e açıklamalarda bulunan Slot, "Liverpool'un yeni teknik direktörü ben olmak istiyorum, kararım net." ifadelerini kullandı.

"FEYENOORD VE LİVERPOOL GÖRÜŞMELERDE BULUNUYOR"

Arne Slot açıklamasında ayrıca, "Feyenoord ve Liverpool görüşmelerde bulunuyor, neler olacağını bekliyorum. Kendime güvenim tam." dedi.

[NTV Spor]

23:00
Arne Slot, sezon sonundan itibaren Liverpool'un yeni teknik direktörü oldu. (Fabrizio Romano)

çöküşün başlangıcı.

Tanımıyorum ama bana tam böyle Pazarlamacı CEO tarzı görünüyor - Kulübede hayal edemedim.

Hollanda'nin suan en iyi teknik direktoru. Feyenoord ile cok basarili bir donem geciriyor 2 sezondur ama Premier Lig baska bir seviye. Klopp sonrasi kim gelirse gelsin begenilmeyecek bunu kabul etmek lazim, oyle ust duzey kuluplerde calismis ve Liverpool'a uyan mesela suan kim var? Pek isim de yok gibi . Ilk once Sporting Lizbon'un hocasi olan Ruben Amorim'i dusunduler, o olmayinca rota Arne Slot'a gecti.

Hollanda'nin suan en iyi teknik direktoru. Feyenoord ile cok basarili bir donem geciriyor 2 sezondur ama Premier Lig baska bir seviye. Klopp sonrasi kim gelirse gelsin begenilmeyecek bunu kabul etmek lazim, oyle ust duzey kuluplerde calismis ve Liverpool'a uyan mesela suan kim var? Pek isim de yok gibi . Ilk once Sporting Lizbon'un hocasi olan Ruben Amorim'i dusunduler, o olmayinca rota Arne Slot'a gecti.
Keske Okan hocamizi da dusunseler...Ama biz Turklere bu imkani vermiyorlar

Ne yapıp edip xabi alonsoyu getirmeleri lazımdı, hali saha kivamindaki ligte gelen biri epl de anca dayak yer ten hag gibi milyonluk çöpleri kulübe doldurur ve kovulur
O sekilde deyince kolay birsey gibi algilanabiliyor -insanlarin aldigi kararlarla alakali- ama oyle bir imkanlari yoktu. Xabi net bir sekilde ayrilmayacagini iletti, zorla guzellik olmazdi Liverpool'da dogal olarak baska alternatiflere yonelecekti.

O sekilde deyince kolay birsey gibi algilanabiliyor -insanlarin aldigi kararlarla alakali- ama oyle bir imkanlari yoktu. Xabi net bir sekilde ayrilmayacagini iletti, zorla guzellik olmazdi Liverpool'da dogal olarak baska alternatiflere yonelecekti.
Biliyorum ama bence duygusal davrandı ve belki hayatının en hatalı kararını verdi almanyada bayern ambargosu varken gaza gelip kalmak çok saçma zaten seneye bayern yine ezip geçer ama liverpoola gitse hem iyi kadro hem iyi sistem bulacaktı,leverkusen de bundan fazlası zaten olmaz ,liverpool da hollandaliyi getirirse Manu gibi gerilemeye girer bence

Biliyorum ama bence duygusal davrandı ve belki hayatının en hatalı kararını verdi almanyada bayern ambargosu varken gaza gelip kalmak çok saçma zaten seneye bayern yine ezip geçer ama liverpoola gitse hem iyi kadro hem iyi sistem bulacaktı,leverkusen de bundan fazlası zaten olmaz ,liverpool da hollandaliyi getirirse Manu gibi gerilemeye girer bence
Diger yandan 1 sezonluk Leverkusen basarisi ile onumuzdeki sezon nasil bir tepki vereceklerini de merak ediyorum. Acaba "1 season wonder" mi? Yani onumuzdeki sezon ayni sekilde iyi maclar cikarabilecekler mi? Yoksa tepe taklak mi gidecekler? Tabi futbolculuk background'u acisindan Xabi Alonso belki daha kolay ustesinden gelebilir ama su piyasada Klopp sonrasi gelecek her isim soru isareti olacak.

L'pool eski düşük günlerine dönmeye çalışıyor sanırım.

Ya kariyerli birini almalı ya da De Zerbi potansiyeli yüksek başarıya aç birini almalı.

Üst Alt