Liverpool, Domagoj Vida Transferini Bitirmek Üzere | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liverpool, Domagoj Vida Transferini Bitirmek Üzere

Domagoj-Vida-1430544.jpg

Beşiktaş'ın 32.5M € talep ettiği Domagoj Vida için Liverpool yetkilileri önümüzdeki günlerde Vida transferini görüşmek üzere Türkiye'ye gelecek. (Sky Sports)

Zaten ancak Liverpool gibi salak bir kulüp o kadar para verebilir buna.

Not: Haberin gerçek olduğuna inanmıyorum.

sent via GSC

"Turkish newspaper Milliyet claim Besiktas have rejected a £19.7m bid from West Ham and snubbed an approach from Everton which did not match their valuation.

Besiktas reportedly want £26.8m for Vida, and it is understood Liverpool will step up their pursuit of the 29-year-old."

Tupcu topcu pazarlama derdinde iste geciniz

Hea Sky ayri haber girdiyse bize h.o demek duser ama sitede oyle bir haber goremedim

"Turkish newspaper Milliyet claim Besiktas have rejected a £19.7m bid from West Ham and snubbed an approach from Everton which did not match their valuation.

Besiktas reportedly want £26.8m for Vida, and it is understood Liverpool will step up their pursuit of the 29-year-old."

Tupcu topcu pazarlama derdinde iste geciniz

Hea Sky ayri haber girdiyse bize h.o demek duser ama sitede oyle bir haber goremedim
daily star denen uyduruk gazete bizim medyadan haber yapmış galiba.skysportsun gazete haberleri sayfasında var

Haha, ulan bizim gerizekali medya Sky sports haber yapti diye haber geciyor ama Sky sportsun kaynagida bizim kereste spor medyasi.

Yav he he deyin gecin.

Dünya Kupası'nda gösterdiği performansla birçok İngiliz kulübünü peşine takan Domagoj Vida, Liverpool ile 2+1 yıllık anlaşma sağladı. [Sabah]

Son Dakika:

L'Équipe’in haberine göre, Liverpool, Beşiktaş'a Domagoj Vida için 22 milyon euro önerdi.

Siyah beyazlılar ise teklifi reddetti ve İngiliz kulübüne Vida için 30 milyon euro bonservis bedeli istediğini iletti.

Üst Alt