Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: FC Liverpool / You will never walk alone!!!

Aman hocam sakın öyle birşey yapma! :) Yoksa Wenger seni terlikle kovalar!

24326.jpg

bu adamın bir kere güldüğünü görmedim:confused:

İngiltere'de söyle bir dedikodu kulaktan kulaga yayılıyormus iddia söyle;

Benitez sezon sonu R.madrid in basına gecicek ve her fırsatta ingiltere'ye geri dönmek istiyorum diyen Mourinho'da LİVERPOOL'UMUZUN basına gecicekmiş sizce nasıl olur?

rafabenitezuw5.jpg

vs

63990995me9.png

İngiltere'de söyle bir dedikodu kulaktan kulaga yayılıyormus iddia söyle;

Benitez sezon sonu R.madrid in basına gecicek ve her fırsatta ingiltere'ye geri dönmek istiyorum diyen Mourinho'da LİVERPOOL'UMUZUN basına gecicekmiş sizce nasıl olur?

rafabenitezuw5.jpg

vs

63990995me9.png

Olabilir ihtimali yüksek

Real madrid sezon sonu muhtemelen yeni teknik direktör getirecek bu benitez olabilir.

Liverpoolun başına gelebilir Mourinho.

İhtimal var ama sanmıyorum :)

Sessiz ve derinden: 0-2

İngiltere'nin en prestijli kupası olan FA CUP (Federasyon Kupası) 3. tur mücadelesinde Liverpool deplasmanda Preston'u 2-0 mağlup etti. Deepdale Stadı'nda oynanan karşılaşmada Liverpool'a galibiyeti getiren golleri 25. dakikada Riera ve 90. dakikada Fernando Torres kaydetti.

Liverpool bu sonuçla adını bir üst tura yazdırmayı başardı.

Cevap: FC Liverpool | You'll Never Walk Alone!

Preston,Liverpool'a gerçekten kök sokturdu çok iyi bir takım ikinci ligde 7. sırada olmasına rağmen 25 bin kişi taraftar gelmişti maça ve inanılmaz destek veriler.Özellikle Walance diye bir adamları var Carrageri deli etti :) 3 defa sağından atıp solundan geçti..

Ama büyük takım olma özelligi bu olsa gerek Liverpool sessiz ve derinden 2-0 aldı maçı :)

Albert Riera nın golu muhteşemdi.. :cool: Torres te muhteşem dönüşün sinyallerini golle verdi..

Liverpool, Everton ile eşleşti

İngiltere FA Kupası'nda dördüncü tur kuraları çekildi. Liverpool, ezeli rakibi Everton ile eşleşti

Üst Alt