Liverpool FC Takip Başlığı


Önce Suarez’i sonra Coutinho’yu Barcelona’ya kaptıran Liverpool, Coutinho satılırken sözleşmesine özel bir madde eklemiş: Barcelona 2020’ye kadar Liverpool’dan herhangi bir futbolcuya çöreklenirse +100M euro kadar ekstra bedel ödeyecek!


1542875903917.png
 
Liverpool'dan kar rekoru
İngiliz ekibi, geçen yıl vergi öncesi 125 milyon sterlin kar elde ederek dünya rekoru kırdı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool, geçen yıl elde ettiği gelirlerle rekor kırdı.

Kulüpten yapılan açıklamada, 31 Mayıs 2018 tarihine kadar olan bir yıllık dönemde vergi öncesi 125 milyon sterlin kar elde edildiği kaydedilirken, İngiliz basını bu rakamın dünya rekoru olduğunu yazdı.

Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan ve UEFA'dan 72 milyon sterlin gelir elde eden, ocak ayında Brezilyalı yıldız futbolcusu Philippe Coutinho'yu 142 milyon sterlin bonservisle Barcelona'ya gönderen Liverpool, yıllık gelirini de 90 milyon sterlinden 455 milyon sterline çıkardı.

"Kırmızılar"ın vergi öncesi gelirlerinin yüzde 300'den fazla artışla 40 milyon sterlinden 125 milyon sterline çıktığı bilgisi paylaşıldı.
 
Mane: "Her zor zamanımda Allah'a sığınıyorum ve Kur'an-ı Kerim okuyorum. Din, benim için çok önemli. İslamın kurallarına saygılı davranıyorum ve günde 5 vakit namaz kılıyorum"

Mane: "Vücudumu tanıyorum, neyin iyi geleceğini biliyorum. Özel aşçım var ve bana uygun yemekleri yapıyor. Sağlıklı şeyler yemek, sağlıklı yaşamak bu işten hayatını kazanan sporcular için bir seçim değil, zorunluluk. Ben de zorunluluklarımı biliyorum"

 
Üst Alt