Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EFS2pLzWkAAmNi9

adam :tbr:

Sadio Mane: "Zor zamanlar geçirdim, çıplak ayakla futbol oynadım ve eğitim alamadım. Ama bugün insanlarıma okul yapmalarında, stadyum inşa etmelerinde ve yiyecek, kıyafet gibi şeyler almalarında yardım edebilirim. Hayatın bana verdiklerini ona geri vermeyi tercih ediyorum."

1571229338125.png

Liverpool takımı Katar'a üç gün önceden götürmek zorunda kurallar gereği. Ayrıca Kulüpler Dünya Kupası'na 23 kişilik takım kadrosuyla gitmek zorundalar. Daha az olamaz. İki maç için 23 oyuncuya ihtiyaç olur mu emin değilim. En mantıklısı 17-18 tane oynayacak oyuncu götürüp kadronun kalanını genç takımın yedeklerinden oluşturmak. Böylece geri kalanlar genç takımın as oyuncuları ile kupa maçında oynayabilir.

Manchester United ve Liverpool, Kai Havertz için Leverkusen ile görüşmelere başladı.

Bonservis bedeli: 120 milyon euro

Havertz: "Uluslararası maçların temposunu ve baskısını öğrendim. Almanya dışında herhangi bir ülkede ve herhangi bir kulüpte oynayacak yeteneğim var."

Manchester United ve Liverpool, Kai Havertz için Leverkusen ile görüşmelere başladı.

Bonservis bedeli: 120 milyon euro

Havertz: "Uluslararası maçların temposunu ve baskısını öğrendim. Almanya dışında herhangi bir ülkede ve herhangi bir kulüpte oynayacak yeteneğim var."

Bu saatten sonra ManU'yu tercih edecek topçu ya doğuştan şeytandır ya da tek seçeneğidir.

Lpool 22 saatte 2 maça çıkacak. Dünya tarihinde bir ilk sanırım. Lig kupası daha önemsiz olduğu için haliyle U23 takımıyla çıkacaklar. Bakalım gençler nasıl oynayacak? Klopp olsam birkaç as oyuncusunu lig kupası maçında oynatırdım. Zaten Monterrey'i falan zorlanmadan yenip şampiyon olacaklar.

1576584474113.png

Üst Alt