Liverpool Maçı Biletleri Hakkında | Kategori 5 ve 6 Tükendi


galatasaray-ttarena2.jpgGalatasaray yeni stadyumu Türk Telekom Arena'da taraftarları ile bütünleşmek istiyor. Avrupa'nın en modern stadyumlarından biri olan Türk Telekom Arena'da oynanacak maçların havası bambaşka olacak. Biletler için acele edin..- Biletix Çağrı merkezi ile Biletix internet sitesi aracılığıyla bilet satın alan müşterilerimiz, biletlerini perakende satış noktalarından maç saatine kadar bastırabilirler. Ayrıca bu maçla başlayarak maç günü Türk telekom Arena Stadyumundan bilet teslimatı yapılacaktır.- Maç günü biletler Biletix Perakende satış noktalarından ve saat 17:00’dan itibaren Türk telekom Arena Stadyumundan satılacaktır.- 26.07.2011 Salı günü saat 11:00'da sadece GS BONUS KART sahiplerine satışa açılacaktır.- 27.07.2011 Çarşamba günü saat 11:00'da genel satışa açılacaktır.- Kişi başı bilet limiti 5 adettir.Bilet Fiyatları

1. Kategori - 400.00 TL

2. Kategori - 300.00 TL

3. Kategori - 250.00 TL

4. Kategori - 150.00 TL

5. Kategori - 60.00 TL - TÜKENDİ

6. Kategori - 40.00 TL - TÜKENDİTK_ttarena_yenikategori2.gifSATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZGSC Haber
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri Hakkındahazırlık macı icin cok pahalı bence biletler... bence tüm fiyatların yarısı olsa iyi olurdu
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri HakkındaBilet fiyatlari iyi.. Dünyanin en büyük iki takimini seyredeceksiniz.. Liverpool gibi dünyanin en büyük takimlarindan biri gelecek.. Daglish gibi efsane gelecek..

Lokeren-Eskisehir maçinda bile fiyatlar 20-30 euro civariydi..
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri Hakkındabeyler antalya ultraslanl geliyoruz biz paraları verdik organizasyoncuya bileti 40 tl olarak verdik maçı nerede izleyeceğim şimdi kale arkasımı ?
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri HakkındaBatı tribünde turkuvaz renkli alanlar güzel, bilet veya kombine almak isteyen arkadaşlara.
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri HakkındaGSBonus 'a 2 bilet veriliyor.Ama pin ekranını geçemedim. Ne TC kimlik no nun son 4 hanesi ne de tanımsız kullanıcılar için girilmesi istenen 1503 ile o ekranı geçemiyorum. :SS:
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri HakkındaGSBonus 'a 2 bilet veriliyor.Ama pin ekranını geçemedim. Ne TC kimlik no nun son 4 hanesi ne de tanımsız kullanıcılar için girilmesi istenen 1503 ile o ekranı geçemiyorum. :SS:Aynen pin ekranı geçilmiyor. Verdiğim her türlü bilgi kabul edilmedi. Üstteki kabartma numaraları veriyorum kabul etmiyor, aşağıda 1905 ile başlayan numarayı deniyorum kabul etmiyor. Biletix'in müşteri hizmetleri toptan meşgul, böyle birşey olamaz.
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri HakkındaAynen pin ekranı geçilmiyor. Verdiğim her türlü bilgi kabul edilmedi. Üstteki kabartma numaraları veriyorum kabul etmiyor, aşağıda 1905 ile başlayan numarayı deniyorum kabul etmiyor. Biletix'in müşteri hizmetleri toptan meşgul, böyle birşey olamaz.Alttaki 1905 ile olan olacak.Ben o ekranı geçtim de son işlemdeSistem Hatası, Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

hatası alıyorum.
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri HakkındaBen 2 adet biletimi aldım.Eşine doğum günü hediyesi vermek isteyen ve bilet almamı rica eden üyemizden haber bekliyorum.
 
Cevap: Liverpool Maçı Biletleri HakkındaElimde 2 adet 5. Kategori bilet bulunmakta.. (417 ve 429)İsteyen olursa bir tanesini verebilirim renktaşlar... Haberiniz olsun...Kaça bırakırsın acaba ?Satış fiyatı neyse o... 60TL satış fiyatı... Hatta 64... 4 TL de biletix için sanırım da... 60 TL yeter bana... 4'ü de benden olsun :)
 
Üst Alt