Lizbon’daki Taraftarlarımız İçin Bilgilendirme | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lizbon’daki Taraftarlarımız İçin Bilgilendirme

Futbol takımımız, UEFA Avrupa Ligi’nde 21 Şubat Perşembe günü SL Benfica ile karşılaşacak. Bu karşılaşmayı takip edecek Portekiz’deki taraftarlarımıza Lizbon Polisinin bazı öneri ve uyarıları bulunmaktadır:
  • Bileti olmayan taraftarlarımıza, güvenlik önlemleri sebebiyle Lizbon’da bilet satışı yapılmayacaktır.
  • Galatasaray Taraftarlarının toplanma noktası olarak belirlenen “Terreiro do Paço” meydanında toplanması gerekmektedir. Toplanma saati olarak yerel saat ile 17:00 belirlenmiştir.
  • Galatasaray Taraftarlarının, Lizbon’da metro ile seyahat etmesi tavsiye edilmektedir. Taraftarlarımız üç gün boyunca geçerli olan metro biletlerini satın alarak seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Bu biletler otobüs ve tramvay seyahatlerinde de geçerli olacaktır.
  • 6 yaşından küçük çocuklar stadyuma alınmayacaktır. 6 yaşından büyük çocukların maça girebilmesi için geçerli bilete sahip olması gerekmektedir.
  • Galatasaray Taraftarlarının, “Colégio Militar” istasyonuna ulaştıktan sonra aşağıdaki görsellerde belirtilen sarı rotayı takip etmesi gerekmektedir. Taraftarlarımızın güvenlik önlemleri sebebiyle “Colégio Militar” istasyonundaki “Alto Dos Moinhos” çıkışını kullanmaması gerekmektedir.
  • Taraftarlarımız, 23V numaralı deplasman tribünü kapısından stadyuma giriş yapacaktır.
  • Galatasaray Taraftarının, stadyum kurallarına ve Portekiz yasalarına uyması gerekmektedir. Statta megafon ve davul kullanımı yasaktır. Portekiz yasaları gereğince meşale taşımak ve yakmak suç teşkil etmektedir.
  • Galatasaray Taraftarlarının, stadyumda yapılacak olan güvenlik kontrolleri sebebiyle maçı zamanında takip edebilmesi için yerel saat ile en geç 18:30’da statta olması gerekmektedir. Taraftarların, güvenlik güçleriyle kontroller esnasında iş birliği yapması istenmektedir. Taraftarlarımızın üzerinde stadyumda yasak olan objeler tespit edilirse bu objelere el konulacaktır.
  • Stadyumdaki tüm taraftarların biletinde yazan koltukta oturması istenmektedir.
  • Tribünlerdeki güvenliği riske atan hareketlere karşı tolerans gösterilmeyecektir. Tribünler polis kameraları ile kayıt altına alınacak ve gerekli görülürse polisler tarafından gözaltı uygulanacaktır.
galatasaray.org

42094

42095

42096

O zaman bir Luyindama olamayacaksan işin yaştı

her yeri kötü değil, fas tunus cezayir gibi ülkeler türkiyeden kat kat daha güzel ve yaşanılası. Hele keşke faslı falan olabilseydim. Şuan fas bana pasaport verse 1 saniye düşünmem kaçarım burdan

dur hatta konusunu açayım, şöyle forumda kültür köşesi olsada ülkeleri konuşsak güzel olmaz mıydı bre dostlar :(

her yeri kötü değil, fas tunus cezayir gibi ülkeler türkiyeden kat kat daha güzel ve yaşanılası. Hele keşke faslı falan olabilseydim. Şuan fas bana pasaport verse 1 saniye düşünmem kaçarım burdan

dur hatta konusunu açayım, şöyle forumda kültür köşesi olsada ülkeleri konuşsak güzel olmaz mıydı bre dostlar :(
aç dostum ben ve benim gibi çoğu kişinin ilgisini çeker eminim

aç dostum ben ve benim gibi çoğu kişinin ilgisini çeker eminim

ülkeler, dilleri ve kültürleri hoşuma gidiyor. hep gezi programları izliyorum. o yaz günlerinde portekiz ve italyada yaşamanın paha biçilmez duygusu kaplıyor insanı, ya da endonezyanın güzel şehirlerinde tatlı ikliminde yaz akşamı geçirmek, kübanın kasabalarını keşfetmek. Dünya inanılmaz bi yer. dünyanın en çöp coğrafyasının en çöp bir kaç ülkesinden biriyiz. coğrafyamızda bizden kötü ırak var. suriye bile daha güzel

Bu Sub Forumda istedigin konuyu acabilirsin..

ülkeler, dilleri ve kültürleri hoşuma gidiyor. hep gezi programları izliyorum. o yaz günlerinde portekiz ve italyada yaşamanın paha biçilmez duygusu kaplıyor insanı, ya da endonezyanın güzel şehirlerinde tatlı ikliminde yaz akşamı geçirmek, kübanın kasabalarını keşfetmek. Dünya inanılmaz bi yer. dünyanın en çöp coğrafyasının en çöp bir kaç ülkesinden biriyiz. coğrafyamızda bizden kötü ırak var. suriye bile daha güzel
Dünyayı gezmek gibi bir hayalim var. 34 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiç yurt dışına çıkmadım. Amerikan greencard çekilişini kazanmama rağmen, evlenmeden önce başvurmuştum evlendikten sonra çıktı Amerika pasaportu alma gereği bile duymadım çünkü gidemeyeceğiz. Önceleri para yok vakit çoktu gidemedik. Şimdi para çok vakit yok yine gidemiyoruz. Yaşlanınca hem para hem vakit çok olacak ama yine gidemeyeceğiz çünkü enerji olmayacak. Ulan en güzel yıllarımız çalışarak eşimize çocuğumuza bakarak geçiyor. Günlük 24 saatin 2 saatini kendimize zor ayırabiliyoruz. Oysa ki farklı ülkeler görmek, farklı coğrafyalar keşfetmek, farklı diller kültürleri öğrenmek gezmek tozmak vardı şimdi.

Dünyayı gezmek gibi bir hayalim var. 34 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiç yurt dışına çıkmadım. Amerikan greencard çekilişini kazanmama rağmen, evlenmeden önce başvurmuştum evlendikten sonra çıktı Amerika pasaportu alma gereği bile duymadım çünkü gidemeyeceğiz. Önceleri para yok vakit çoktu gidemedik. Şimdi para çok vakit yok yine gidemiyoruz. Yaşlanınca hem para hem vakit çok olacak ama yine gidemeyeceğiz çünkü enerji olmayacak. Ulan en güzel yıllarımız çalışarak eşimize çocuğumuza bakarak geçiyor. Günlük 24 saatin 2 saatini kendimize zor ayırabiliyoruz. Oysa ki farklı ülkeler görmek, farklı coğrafyalar keşfetmek, farklı diller kültürleri öğrenmek gezmek tozmak vardı şimdi.

ben de iş arıyorum iş yok, dünya turu yapabilenleri anlamak güç. nasıl oluyor da oluyor çözemedim

Üst Alt