LL 11/12 H:12 | Real Madrid 7-1 Osasuna | Maç Sonucu | 6 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:12 | Real Madrid 7-1 Osasuna | Maç Sonucu | 6 Kasım

Cevap: LL 11/12 H:12 | R.Madrid 7-1 Osasuna | Maç Sonucu | 6 Kasım

yapmayın beyler markayız biz. ismimiz yeter.

ama en son cl maçımızın üstünden 5 sene geçti. :D

Bence bizde taraftar olarak cok ucuyoruz hemen Baskan gaza geliyor hedef CL 8 takim arasina girmek diyor taraftar umutlaniyor sonuc hüsran. Yönetim sekilinde kökten degisiklige gitmek lazim bence.

301162_418815059952_19034719952_1463831_1531493404_n.jpg

:tiphat:

iyide kadroyu hangi paraya kuracan?

Bence iki türlü yolu var.

birinci yolu Porto örneği gibi çok potansiyelli oyuncuları bulup bir takım oluşturup başarılı olmak.

İkincisi ise ilk önce kendi ligindeki en iyi oyuncaları alıp özellikle yerlileri ondan sonra bunların üstüne çok iyi yabancı oyuncular alırsın öyle başarılı olursun.2000'de ki gibi.Ama malesef biz son yıllarda hep iyi yerlileri Fener ve Beşiktaş'a kaptırıyoruz.Bu yıl birazcık bu dengelendi.

Real Madrid C.F. - Official Web Site - Sahin: "It's been a great day for me"

Nuri'nin maç sonu açıklamaları. ''Benim için büyük bir gündü, şimdi takıma yardım edebilmek için yoğun bir çaba gerekiyor. Ekip arkadaşlarıma, yöneticilere ve başkana teşekkür etmek istiyorum, çok mutluyum. Birkaç dakikadan sonra kendime güvenim geldi ve kendimi mutlu hissettim. Çok çalışmaya devam etmemiz gerekiyor çünkü milli maç arasından sonra zor maçlarla karşı karşıya kalacağız.''

Bence iki türlü yolu var.

birinci yolu Porto örneği gibi çok potansiyelli oyuncuları bulup bir takım oluşturup başarılı olmak.

İkincisi ise ilk önce kendi ligindeki en iyi oyuncaları alıp özellikle yerlileri ondan sonra bunların üstüne çok iyi yabancı oyuncular alırsın öyle başarılı olursun.2000'de ki gibi.Ama malesef biz son yıllarda hep iyi yerlileri Fener ve Beşiktaş'a kaptırıyoruz.Bu yıl birazcık bu dengelendi.

o şekilde yine avrupada banko olamazsın, ne yazık ki herşey para. ben banko CL takımı olmak istiyorum. ama dediğin yöntemi zamanında yaptık fakat bu geçici bişey. (CL takımı derken her sene kafaya oynayan)

Üst Alt