LL 11/12 H:29 | Villarreal 1-1 R.Madrid | Maç Sonucu | 21 Mart | Ntvspor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:29 | Villarreal 1-1 R.Madrid | Maç Sonucu | 21 Mart | Ntvspor

1aae2laliga-1.png

villarreal.png
91f15v.png
realmadrid.png

villareal-elmadrigal.jpg

8bec1Ntvspor-3.png

La Liga 11/12 Sezonu 28. Hafta

Villarreal - R.Madrid

Elmadrigal

21 Mart

23:00

NTV Spor

Cevap: LL 11/12 H:29 | Villarreal - R.Madrid | 23.00 | 21 Mart | Ntvspor

Erteleme maci felan mi bu? Cok kisa zamanda cok zor bir deplasman düsme korkusu yasiyan bir ekip villareal ve aslinda iyi oyunculardan kurulu bir takimlar,sok bir sonucta burdan cikarsa madrid icin hersey tersine dönebilir,acikcasi madridde bir yorgunlukta var,son macta perfonmanslari cok düsüktü...Bu kadar kisa zamanda zor bir deplasmana gidiyorlar,bu mac cok kolay olmayacak düsüncesindeyim,kazanirlarsa sampiyonluk yolunda ultra dev adim atarlar,yalniz olasi bir yenilgide cok acayip seyler olabilir ilerliyen haftalarda.

Cevap: LL 11/12 H:28 | Villarreal - R.Madrid | 23.00 | 21 Mart | Ntvspor

Madrid yener.Bu sene bir tek Barcelona'ya kaybederler bir daha.

Cok acik ve net: Real bu maci kazanamazsa Sampiyonluk icin geride olsada, fikstür avantajiyla favori Barcelona olur.

Realin Barcelonaya gitmeden önce evinde Valencia ile ve deplasmanda Atletico Madrid ile maclarida var daha. O 2 macida rahat kazanacaklarini zannetmiyorum.

Villareal evinde çok iyi oynuyor.Madrid puan kaybedebilir.

2-2 biter bence.Puan farkı 6'ya düşer.Ama şampiyonluk kolay kolay değişmez gibi yinede.Zira Barcelona'da deneyler yapıyor bu sezon.Tello,Cuenca gibi genç oyuncular oynuyor çoğu zaman ve süpriz puan kayıpları oldu.

Biraz önce Ramos'un hatası ile az kalsın Nilmar atıyordu.

Cevap: LL 11/12 H:28 | Villarreal 0-0 R.Madrid | Devre | 21 Mart | Ntvspor

eger real bu macta puan kaybederse, barca kesin sampiyon olur.

fark 5 puan sadece (barca-real maci barcanin)

Malaga devre arasında Real puan kaybeder dedim tuttu. Bir nokta ileri gidip skor veriyorum. 2-1 Real alır maçı ama VillarREAL ;)

Madrid kötüydü ilk yarı daha doğrusu bu seneki klasik Madrid gibi değildi Nilmar biraz becerikli olsa rahat 2-0 falan olabilirdi skor.

salak liverpool ne yapti bi ögrenseniz,olay cikartirsiniz

ama simdi buraya yazmiyorum ne yaptilar, yoksa heycan kalmicak sizde, arastirin, ögrenin

Üst Alt