LL 15/16 H:27 | Rayo Vallecano 1-5 Barcelona | M.S | 3 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 15/16 H:27 | Rayo Vallecano 1-5 Barcelona | M.S | 3 Mart

Burada Siyaset yapmıyoruz zaten.. Sadece İsrailn ne oldugunu , ne yaptıgını bilmen yeterli olacaktır... Sen Herşeyi bildiğin halde ''Birader Senin İsrail'e karşı Nefretin mi var?'' diye soruyorsan orada sorun var demektir... Dünyadaki herkese bu soruyu sorsan benım gibi cevap verir...

Cünkü dünyada antisemitizim büyük sorun. Jahudileri "bütün dünyayi ele gecirip, kana bulamak isteyen, bir grup lanetli" olarak tanimlayan insanlar var. Türkiye´ye de azinlik politikasindan dolayi, yillarca degisik gözler ile bakanlar oldu. Bu ayri bir konu ama, Devlet ayri, ülke ayri... Ben Türkiye devletini sevmeyebilirim, Ülke´yi sevmedigim anlamina gelmez. Aynisi Israel icinde gecerli.

Dünya vatandaşı olmak zor bir şey mi ya bıktık beyler şu milliyetçi kavgalarınızdan.

En ufak bir espriye tahmmülünüz yok yav

Cünkü dünyada antisemitizim büyük sorun. Jahudileri "bütün dünyayi ele gecirip, kana bulamak isteyen, bir grup lanetli" olarak tanimlayan insanlar var. Türkiye´ye de azinlik politikasindan dolayi, yillarca degisik gözler ile bakanlar oldu. Bu ayri bir konu ama, Devlet ayri, ülke ayri... Ben Türkiye devletini sevmeyebilirim, Ülke´yi sevmedigim anlamina gelmez. Aynisi Israel icinde gecerli.

Jahudileri "bütün dünyayi ele gecirip, kana bulamak isteyen, bir grup lanetli" olarak tanimlayan insanlar var.

evet bu gerçek değil mi ?? gerçek değil diyorsan o zaman bu savaşların hükmü ve amacı nedir ? herşey apaçık ortada iken sen buna antisemitizm dıyorsan, ben sadece gülüp geçiyorum

• LL 15/16 H:27 | Rayo Vallecano 1-5 Barcelona | M.S | 3 Mart yazılan mesaj 76

• STSL 15/16 H:24 | Galatasaray - Başakşehir | 16.00 | 6 Mart yazılan mesaj 70

bir gsc ayıbı :005:

işte bu yüzden dursun size müstehak

Üst Alt