LL 18/19 H:9 | Barcelona 5-1 Real Madrid | MS | 28 Ekim | beIN Sports 2 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2ea2f6c2ea51ec322136e0e004683851.jpg

evt galiba rm=marcelo+ronaldo imiş
marcelo da gidecek sanırsam

Bizim eşekler ikiyi yeyince kapattım bu maçı açtım ve sadece yarım saatte futbola doydum yemin ediyorum. O goller nedir yarabbi? Hepsi ayrı kalite ayrı estetik. Hele o son gol nedir öyle? Herif resmen basketbol asisti yaptı. Dembele miydi tam göremedim ama hani basketbolda fast break yakalanır ve bomboş pozisyonda takım arkadaşı smaç bassın diye topu biraz havadan atar ya aynen öyle oldu. Bu pasa basketbolda ne denirdi bir ismi var mıydı hatırlamıyorum ama muazzam bir pas ve muazzam bir gol oldu. Hayranlıkla izledim. Belki de bizim eşek ölüsü gibi takımı izledikten sonra seyrettiğim için böyle etkilendim bilemiyorum.

Amma ve lakin Real'i ve Halacıları kucağa almayı özlemişiz. Gerçi mütemadiyen alıyoruz o ayrı konu da böyle farklı bir galibiyeti özlemişiz. Messi olsa neler olurmuş tahayyül edemiyorum. 8-1 9-1 olurmuş herhalde.

8-1 9-1 olabilirdi zaten Barça şansızdı. Ona rağmen 5-1 bitti :)

Messi üzgündü tribünde, hatta bütün tribünler üzüldü maç bitti diye 7-8 olacak maçtı çünkü.

Üst Alt