LL 19/20 H:37 | Real Madrid 2-1 Villarreal | MS | 16 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 19/20 H:37 | Real Madrid 2-1 Villarreal | MS | 16 Temmuz | Spor Smart

Hemen sil hesabımı. Alt tarafı bir taraftar forumunda adminlik yapıp sitenin sahibi gibi davranmanız gerçekten gülünç. Daha bu öğlen gördüğümü hatırlıyorum: forumun çok mesajlı üyelerinden biri caps paylaşmıştı(hıyarın içinde y*r*k yazan) Sanırım adamcılık var bu forumda. Seneler önce gelip 50-60 bin mesaj yazınca ayrıcaklı oluyorsun. Şansını zorlamaymış...Hadi sil, selametle, eğlenin kendi aranızda, 90k kişi var sözde forumda toplasan 10-15 kişinin borusu ötüyor :D
Sen niye boylesin ki?

@Arda Deniz
mourinho realdeyken real madrid topiclerini işgal ededin.

utancımızdan yazamazdık o zamanlar şimdi nerelerdesin ? kötü gün taraftarı değilsin belli yada mourinho kötü diye futbala küsmüşte olabilirsin.

sana meydan okuyorum benim futbolum çoktan mourinhonun otobüs futbolu çoktan ezdi geçti.

klopp tarzı futbol stiline sahibim

Yoo reali desteklemeye devam.
Mou başganın yeri ayrı

Hemen sil hesabımı. Alt tarafı bir taraftar forumunda adminlik yapıp sitenin sahibi gibi davranmanız gerçekten gülünç. Daha bu öğlen gördüğümü hatırlıyorum: forumun çok mesajlı üyelerinden biri caps paylaşmıştı(hıyarın içinde y*r*k yazan) Sanırım adamcılık var bu forumda. Seneler önce gelip 50-60 bin mesaj yazınca ayrıcaklı oluyorsun. Şansını zorlamaymış...Hadi sil, selametle, eğlenin kendi aranızda, 90k kişi var sözde forumda toplasan 10-15 kişinin borusu ötüyor :D

90k kişi olduğunu kim söylüyor

Üst Alt