LL 21/22 H:28 | Barcelona 4-0 Osasuna | MS | 13 Mart | Spor Smart & S Sport+ - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 21/22 H:28 | Barcelona 4-0 Osasuna | MS | 13 Mart | Spor Smart & S Sport+

Aubameyang'ın Dortmund günlerinde ki gibi oynaması üzücü.

Dembele-Traore ile birlikte tercih hatası rekoru kırmazlarsa 2+ gol atmamaları mucize olur bu hatla.

Umarım çok kötü günlerinde olurlar.

4rNgn_6s_400x400.jpeg

ic sahada 4 lig macinda puan kaybetmisler bu sene. real, alaves, betis ve granada. hadi real'i gec

diger 3 takim daha kalitesiz barcelona'ya göre. 3'ü de bizim oynadigimiz stilde oynayarak puan almis.

o 3 takimdan sadece betis 1 devre ezilmemis --> betis'in gol attigi devre mahkum oynadigi 2.devre. bizim sansimiz yaver gitseydi van aanholt'un pozisyondan önce ofsayt olmazdi, penalti vereceklerdi. kerem'in pozisyonu gol olmadi. gomis ofsayttan gümledi. 3 kritik gollük atagimiz vardi.

bilbao (kupa) ve benfica (cl) deplasmanlarinda 2. ve 3.dakikada gol yediler.

İlk 30 dkk veya ilk yarı boyunca öne geçmediklerinde modları düşüyor gibi geldi bana,oyun ana düşünceleri en kısa sürede mümkünse öne geçmek ,xavide bunu vurguladı,gol atamayınca ,bi oyun felsefeleri olsada hala acemilik mi denir veya oyunun olgunluk nirvanasına ulaşamadıkları için kilit açmada sıkıntı yaşıyorlar.bu durum bize depte beraberlik getirdi,şimdi buna ek dezavantajlar daha fazlalaştı,mesela ömürlerinde bidaha anca gene bize gelirlerse görecekleri rahatsız edici sinir bozucu modu düşüren ev sahibini iki üç kat daha güçlü kılan bi atmosfer bulacaklar kısmetse ,e zaten oyunumuzdan dolayı kilidi açma sorunu yaşadılar ,bide atmosfer ve dahada isteyen bi rakip ,tıfıl oyuncular ciddi sıkıntı oluşturabilir barcaya.tabii benimksi tahmin gerçeği ancak ALLAH bilir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gavi pedri manyak şeyler yav bi de biri 17 diğeri 19 yaşında. 2-3 yıla tekrar barça ambargosu loading bence

Sağ ve sol bek eksikliği var barcada ,dany alves yaşlı,alba desen barca ayarında ben göremedim bitürlü,sağa Liverpool sağ beki gibi biri lazım sola da öyle bi oyuncu,depay felanda barca ayarında görmüyorum,traore de kesinlikle barca adamı değil ,normalde dembelede oyunlarına tam uygun değil ama bireysel olarak sağlam oyuncu olduğundan durabilir.defansta pique ile daha olmaz 27-28 yaşlarında baba bi stoper lazım.mesela lewandowski veya benzema gibi bi golcü cuk oturur barcaya,müller mesela uygun profil geliyor gözüme.hem pas alış verişinde varlar hem son vuruşta.

aynı mentalite ile defansı yine sıkı tutarsak ve bulacağımız az ve öz pozisyonlarımızı değerlenirsek geçeriz...Auba, Dembele falan açık alan oyuncuları ve messi gibi kısa alanda çalım atan oyuncular değiller daha fazla Tempo driblingler yapıyorlar aynı Traore gibi...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sağ ve sol bek eksikliği var barcada ,dany alves yaşlı,alba desen barca ayarında ben göremedim bitürlü,sağa Liverpool sağ beki gibi biri lazım sola da öyle bi oyuncu,depay felanda barca ayarında görmüyorum,traore de kesinlikle barca adamı değil ,normalde dembelede oyunlarına tam uygun değil ama bireysel olarak sağlam oyuncu olduğundan durabilir.defansta pique ile daha olmaz 27-28 yaşlarında baba bi stoper lazım.mesela lewandowski veya benzema gibi bi golcü cuk oturur barcaya,müller mesela uygun profil geliyor gözüme.hem pas alış verişinde varlar hem son vuruşta.

Sağ beke Mazraoui’yi almaya çalışıyorlar. Münih ile kapışıyorlarmış. Sol bek sıkıntılı mevki. Bulunca ömürlük yapman gerek, o yüzden Alba şimdilik iyidir. Kessie ve Christensen ile anlaşmışlar zaten. Forvet olarakta Haaland kovalıyorlar ama alabileceklerini sanmıyorum. Messi geri gelebilir diyorlar ama o da zor. Yine iyi toparladılar. Devre arası Yusuf Demir’e 10 milyon veremeyen kulüp acayip bir yere geldi.

Üst Alt