LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | 23.00 | Ntv Spor

lionel-messi-2010-4-10-20-39-13.jpg

Franco gibi bir diktatörün takımı sevilirmi be.. Barça mantalitesiyle ezer geçer Real gibi toplama takımları.. Real akıllı olsun akıllı!

İki takımda La Liga'da çok iyi durumda. Benim düşüncemde ise Messi galip çıkacaktır. :)

ortam kizismis :D mourinho bu maci kaybetmez. gecen senelerdeki real madrid yok artik. 3-4 senede ortaya cikan barca sempatizanlarinin bilgisine. aslinda hic umrumda olmayan bir mac ama barcelona'nin son zamanlardaki cikisi sayesinde dillerden düsmez olusu ve bir anda herkesin barcelonali olusu bu takimi iyice antipatik yapti gözümde. keske barcelona ligde uefa'ya kalmak icin mücadele ettiginde bu kadar seveni olsaydi.

Maç niye pazartesi ? Cumartesi olsaydı daha iyi olurdu.

ortam kizismis :D mourinho bu maci kaybetmez. gecen senelerdeki real madrid yok artik. 3-4 senede ortaya cikan barca sempatizanlarinin bilgisine. aslinda hic umrumda olmayan bir mac ama barcelona'nin son zamanlardaki cikisi sayesinde dillerden düsmez olusu ve bir anda herkesin barcelonali olusu bu takimi iyice antipatik yapti gözümde. keske barcelona ligde uefa'ya kalmak icin mücadele ettiginde bu kadar seveni olsaydi.

O zamanda Barçaydı şimdide. Hatta şimdilerde daha az maçlarını izliyorum. Barça bir kültürdür. Real ise paradır.

Madridli arkadaslari mactan sonra bu topige bekliyoruz:happynew:

Biz Barçayı son zamanlardaki populerliğinden önce sevdik.. Mantelitesini sevdik.. Francoya karşı duruşunu sevdik!

O zamanda Barçaydı şimdide. Hatta şimdilerde daha az maçlarını izliyorum. Barça bir kültürdür. Real ise paradır.

o zamanda destekleyenlere degil lafim. Barca kültür olabilir ama Real'i sadece para diye gecistirmek yanlis bana göre. en güzel futbolu oynayabilmeyi amaclayan bunun icin en iyileri transfer eden ve genel olarak baktigimizda da bu güne kadar kazandigi basarilarla bunun meyvesini almis bir klüptür Real Madrid. Barcelona ise futboldan daha cok sey ifade eder katalanlar icin. ama sonuc olarak futbol dedigimizde Real Madrid sadece para diye gecistirilicek bir takim olmamistir. suanlik sadece para diyebilecegimiz bir klüp söylememiz gerekirse M.City örnegini verebiliriz.

Barcelona'yi kültür ve futbol acisindan cok severim ama Real Madrid'de Mourinho ve Mesut ikilisi icin sempatim artti. Karar veremiyorum kimi tutsam.

Şu maçta Kaka oynasaydı, Real Madrid'in kazanma ihtimali çok daha fazla olurdu. Geçen sezon Camp Nou'da 1-0 biten maçta Real Madrid, yenilmesine rağmen üstün futbol oynamıştı. Bunun da en büyük sebebi Kaka'ydı.

Cevap: LL H:13 | Barcelona- R.Madrid | 29 Kasım | 23.00 | Ntv Spor

-------------casillas----------------

ramos-----pepe--carvalho----marcelo

------------xabi--khedira-------------

---di maria-----özil------ronaldo------

--------------higuain-----------------

böyle çıkar real ama fayda etmez bence yine de. barcelona fazla iyi.

Üst Alt