LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu

Cevap: LL H:13 | Barcelona- R.Madrid | 29 Kasım | 23.00 | Ntv Spor

------------valdes--------------

alves----puyol--pique----maxwell

-----------busquets-------------

--------xavi-----iniesta----------

messi---------------------pedro-

-------------villa----------------

barca da boyle cikar muhtemelen. kağıt üstünde geri kalır tarafı yok realin ama barcelona tam bir takım. ayrıca messi felaket formda favorim barca.

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | 23.00 | Ntv Spor

Teknik direktör olmak için, önce futbolcu olmak gerektiğini söylüyorlar... Peki, jokey olmak için de önce at mı olmak gerekiyor...

Barcelona’ya yenildikleri maçta Asier Del Horno’nun maçtan atılmasına neden olan Lionel Messi: “Barcelona, muhteşem tiyatrolarıyla bir kültür kenti. Bu çocuk da artistliği iyi öğrenmiş.

inanca dair: “Normal şartlar altında Porto şampiyon olacaktır; anormal şartlar altında, Porto yine şampiyon olacaktır.”

~ jose mourinho ~

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | 23.00 | Ntv Spor

Franco gibi bir diktatörün takımı sevilirmi be.. Barça mantalitesiyle ezer geçer Real gibi toplama takımları.. Real akıllı olsun akıllı!

Tabi biz İspanyol değiliz Katalanız deyip , kendi ülkesinin İstiklal Marşını ıslıklayan takımı desteklemek varken .:b5: Bu arada Real Madrid haftaya yenilebilir ama ezilmeyecektir , bundan kimsenin şüphesi olmasın .

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | 22.00 | Ntv Spor

Şu 1 hafta içinde sakatlık falan olmasın da kimsede, güzel bir maç izleyelim :)

Şu cingan İspanyollar için niye birbirinizi yiyorsunuz, hey Allah'ım ya :lol:

Ben ne Barçalıyım ne Realliyim ikisini de sevmem ama bu maç Barça'nın agalar :asd:

Tarık'a da katılıyorum bu arada.:)

ronaldo-crying.jpg

fft17_mf39697.Jpeg

clasico.jpg

Mourinho varken bu kadar emin konuşmayın derim. Geçen sene Nou Camp'ta oynanan karşılaşmada bariz Real Madrid üstünlüğü vardı. Nou Camp'ta birkez daha Mou şov izlemek dileğiyle. Bakıyorum da, Barcelona'lı arkadaşlar resimler koyup duruyorlar, bende onlara gönderiyorum şu videoyu...

[video=youtube;76SXIdhiXBc]https://www.youtube.com/watch?v=76SXIdhiXBc[/video]

[video=youtube;76SXIdhiXBc]https://www.youtube.com/watch?v=76SXIdhiXBc[/video]

allahın soytarısı :asd:

Üst Alt