LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu

Fenerliler size sizi 6-0 yendik zaa dediginde . kim daha büyük dersiniz ? Galatasaray tabikide dersiniz..

Biz burda Real daha büyük dedigimizde zaa 5-0 diyorsunuz. ne farkınız kaldı ?:animation:

Real Madrid ile Barcelona arasındaki durum,

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki durumdan çok daha farklıdır.Bunu ilk önce araştırıp gelin.

Bu iki kıyaslamanın her türlüsü tamamen saçmalık.

Ne Fenerbahçe,Barcelona'dır,ne de Galatasaray Real Madrid'dir.

Barcelona ve Real Madrid arasındaki rekabet,şüphesiz ki olağanüstü bir durumdur.

Fenerliler size sizi 6-0 yendik zaa dediginde . kim daha büyük dersiniz ? Galatasaray tabikide dersiniz..

Biz burda Real daha büyük dedigimizde zaa 5-0 diyorsunuz. ne farkınız kaldı ?:animation:

Freud zamanında yaşayıp, bu mantığı ona karşı yürütseydin ya sağlam dayak yerdin ya da kobay olurdun.

Zorla yarmayın adamı yahu, gülmek istemiyorum artık. :asd:

Arkadaş neden ayrı bir yabancı takım tutma gereksinimi hissediyorsunuz anlamıyorum,anlamayacağım.Dortmund taraftarı olup da Manchester United'ı tutan ya da ne bileyim Fiorentina taraftarı olup da ayrıca gidip Barcelona'yı tutan bir insan evladı var mıdır acaba yeryüzünde?Bir de bu yetmezmiş gibi şu son iki senede Real'den Barça'dan sizli bizli bahsedenler,kendilerini bu takımların taraftarı olduğuna inandırıp gelip burada sürekli tartışmalar filan bunlar gereksiz şeyler beyler.Sempati duyulur anlarım ben de zamanında Zidane'lı Juventus'a,Henry'li Arsenal'e sempati duydum ama bazıları bu işi fazlasıyla abartıyor.Kim büyük kim değil siz niye kasıyorsunuz?Barcelona'yı seviyorsan izle ve mutlu ol,Madrid'i seviyorsan onları izle ve mutlu ol bu kadar basit.

Real Madrid Beşiktaşsa, Barcelona Trabzonspordur.

Hem renkleri de yakın. Beyin bedava.

Arkadaş neden ayrı bir yabancı takım tutma gereksinimi hissediyorsunuz anlamıyorum,anlamayacağım.Dortmund taraftarı olup da Manchester United'ı tutan ya da ne bileyim Fiorentina taraftarı olup da ayrıca gidip Barcelona'yı tutan bir insan evladı var mıdır acaba yeryüzünde?Bir de bu yetmezmiş gibi şu son iki senede Real'den Barça'dan sizli bizli bahsedenler,kendilerini bu takımların taraftarı olduğuna inandırıp gelip burada sürekli tartışmalar filan bunlar gereksiz şeyler beyler.Sempati duyulur anlarım ben de zamanında Zidane'lı Juventus'a,Henry'li Arsenal'e sempati duydum ama bazıları bu işi fazlasıyla abartıyor.Kim büyük kim değil siz niye kasıyorsunuz?Barcelona'yı seviyorsan izle ve mutlu ol,Madrid'i seviyorsan onları izle ve mutlu ol bu kadar basit.

Inan Yilmaz

SPEAKS THE TRUTH M.F.ERS

abi millet GALATASARAY i unutmus artik -,-

.

o zaman kapatalim forumu gidelim, burada sadece sohbet ediyoruz, eger hosuna gitmiyorsa, sag üst'te X tusuna bas;) sizli bizli olan yok burada, olan varsa da komik olur, sadece Real Sempatizanlari var, Barca sempatizanlari var. Herkesin Avrupanin sayili liglerinde sempatiyle baktigi bir takim vardir elbet.

abi millet GALATASARAY i unutmus artik -,-

Hocam ben de unuttum Galatasaray'ı.Bayern'i takip ediyorum 3-5 senedir ben de.Ama ne şöyle büyük yaeee diye onunla bununla tartışmaya girerim ne de şampiyonluk kaybedince üzülür oraya buraya laf atarım.Gerek yok bunlara bence.

bize diyen inana bak...

halı saha maçına Bayern forması ile gelen benmiydim len lesh inan...:D

Bunu sen istedin Adem.

1934 yılında şampiyon İtalya takımında 8 Juventus'lu bulunuyordu. 1982 de Zoff, Cabrini, Scirea, Gentile, Tardelli İtalya milli takımını yenilmez kılarken, Paolo Rossi rakipleri adeta tek başına devirmişti. 2006 dünya kupasında ise İtalya milli takımının Juventus'lu olan Marcelo Lippi ve Ciro Ferrara'nın önderliğinde; Gianluigi Buffon, Fabio Cannavaro, Gianluca Zambrotta, Mauro Camoranesi, Alessandro Del Piero olmadan şampiyon olabileceğini düşünmek imkânsızdır. Juventus her zaman futbolun zirvesinde kimin duracağına karar verir. Fransa'da düzenlenen 1998 dünya kupasında ev sahibi Fransa dünya kupasını kazanırken Juventus'lu Zidane finalde 2 gol atarak kupayı takımına getirdi. O kupayı kürsüde kaldıran ise bir başka Juventus'lu Didier Deschamps'dı. Euro 2000'de İtalya-Fransa finalde karşılaştığında Juventus'lu David Trezeguet altın gol ile ülkesine kupayı getiriken, yine bir Juventus'lu Alessandro Del Piero şok yaşıyordu. Tam 6 yıl sonra bu kez Almanya'da düzenlenen dünya kupası finalinde Del Piero kupayı ülkesine götürürken, David Trezeguet kaçırdığı penaltının şokunu yaşadı. Bu iki oyuncu 2001 sezonundan beri Juventus'ta yan yana mücadele etmektedir. Şu an UEFA'nın başkanı olan Michel Platini'de bir Juventus'ludur.

Juventus...;)

Мила́н (итал. Milano [miˈlaːno], ломб. Milan [miˈlãː], лат. Mediolanum — «в центре равнины») — главный город северной части Италии, административный центр области Ломбардия, самого крупного региона Италии. Город является столицей региона и финансово-экономической столицей Италии.

Много веков город носил имя Майлянд (нем. Mailand), которое и сейчас является немецким названием города.

Милан расположен в западной части Ломбардии.

Сам город (как закреплённая административная единица — коммуна) занимает площадь 182 км², в нём проживает около 1,3 млн человек.

Городской округ Милана («Большой Милан») выходит далеко за пределы коммуны (более всего на севере и на востоке), занимает площадь 1 982 км² и имеет население 3 707 210 (согласно переписи 2001); в 1991 население было 3 738 685.

Область включает 188 коммун. Население коммуны уменьшилось на 113 084 жителей (8,3 %) с 1991 по 2001 года. Нынешний мэр Милана — Летиция Моратти (с 2006 года).

Город известен фирмами моды и магазинами на виа Монтенаполеоне и в галерее Виктора Эммануила на площади Дуомо, предположительно самом старом торговом центре в мире. Милан — одна из мировых столиц моды.

Из кулинарных блюд города известен традиционный рождественский сладкий пирог панеттоне.

Покровителем города считается Святой Амвросий Медиоланский, день памяти которого — 7 декабря — праздник города.

Türkçe anlatamıyorum galiba... ;)

o zaman kapatalim forumu gidelim, burada sadece sohbet ediyoruz, eger hosuna gitmiyorsa, sag üst'te X tusuna bas;) sizli bizli olan yok burada, olan varsa da komik olur, sadece Real Sempatizanlari var, Barca sempatizanlari var. Herkesin Avrupanin sayili liglerinde sempatiyle baktigi bir takim vardir elbet.

Nasıl çıkılacağını biliyorum Einstein.Benim söylemek istediğimi anlayan anladı.Sempatiye kimsenin laf söylemeye hakkı yok ama takım tutma olayını anlamıyorum ve saçma buluyorum.Sizli bizli olan yoktur diye sallama ayrıca.50 defa ``Gol attık,öne geçtik,ah ulan yedik golü`` şeklinde tepkilere şahit oldum.

Ooow çok sert çok sert. Neden Alemdar Abi?

Sarı kart İnan'a. Kırmızı kart, Alemdar Abi'ye kırmızı kart.

Мила́н (итал. Milano [miˈlaːno], ломб. Milan [miˈlãː], лат. Mediolanum — «в центре равнины») — главный город северной части Италии, административный центр области Ломбардия, самого крупного региона Италии. Город является столицей региона и финансово-экономической столицей Италии.

Много веков город носил имя Майлянд (нем. Mailand), которое и сейчас является немецким названием города.

Милан расположен в западной части Ломбардии.

Сам город (как закреплённая административная единица — коммуна) занимает площадь 182 км², в нём проживает около 1,3 млн человек.

Городской округ Милана («Большой Милан») выходит далеко за пределы коммуны (более всего на севере и на востоке), занимает площадь 1 982 км² и имеет население 3 707 210 (согласно переписи 2001); в 1991 население было 3 738 685.

Область включает 188 коммун. Население коммуны уменьшилось на 113 084 жителей (8,3 %) с 1991 по 2001 года. Нынешний мэр Милана — Летиция Моратти (с 2006 года).

Город известен фирмами моды и магазинами на виа Монтенаполеоне и в галерее Виктора Эммануила на площади Дуомо, предположительно самом старом торговом центре в мире. Милан — одна из мировых столиц моды.

Из кулинарных блюд города известен традиционный рождественский сладкий пирог панеттоне.

Покровителем города считается Святой Амвросий Медиоланский, день памяти которого — 7 декабря — праздник города.

Türkçe anlatamıyorum galiba... ;)

...;)

Adam belki kendini böyle mutlu hissediyor, Madridli gibi davranmak, Barcelonalı gibi sevinmek istiyor. Anlamıyor olabiliriz ama karşı da gelemeyiz yani. ;)

Nasıl çıkılacağını biliyorum Einstein.Benim söylemek istediğimi anlayan anladı.Sempatiye kimsenin laf söylemeye hakkı yok ama takım tutma olayını anlamıyorum ve saçma buluyorum.Sizli bizli olan yoktur diye sallama ayrıca.50 defa ``Gol attık,öne geçtik,ah ulan yedik golü`` şeklinde tepkilere şahit oldum.

Madem o kadar iyi biliyorsun cikilacagini, neden hala burdasin? Gol attik öne gectik diyenlere bende gülüyorum, onlarda zaten öylesine salliyorlar, sorsan O günkü 11'i sayamazlar, ama sen "barca'ya sempatin varsa rahat rahat izle, burada da tartisma" demissin veyahut buna benzer bisey, bu forum nicin var? Galatasaray icin diyorsa, ya peki neden Avrupa Futbol Forumu var bu forumda, bir forumda ne tartisiyorsunuz demek de cok ilginc, tartismayalim/sohbet etmeyelim de ne yapalim??

Üst Alt