LL H:31 | Barcelona 3-1 Almería | 9 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:31 | Barcelona 3-1 Almería | 9 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: LL H:31 | Barcelona 2-1 Almería | 9 Nisan | 2.Yarı | NTV Spor

Thiago inşallah devamlı oynar da kurtuluruz şu Cesc'imiz olayından :D

Ayrıca altyapınızda iki tane daha yetenekli adam var. Onlara yönelin kardeşim. Rafa Thiago'dan da daha yetenekli. Yeni Xavi diyorum ben ona.

Arsenal hangisini almıştı Can, hatırlayamadım alt yapıdan daha geçen olmuştu sanırım transfer ?

Hadi lan Almeira. Atda haftaya daha zevkli olsun.

Messi, Bitiricilik 20 terk. Bu toplarina bayiliyorum. Bu arada hatayi yapan adam arkasinda ucan bir Messi görünce fena panik yapti. :)

Cevap: LL H:31 | Barcelona 3-1 Almería | 9 Nisan | 2.Yarı | Maç Sonucu

Gerçekçi olarak konuşuyorum şu an Real Madrid'in durumu daha iyi. Çok iyi top oynadılar bugün.

Yine de Messi ve Iniesta faktörleri haftaya dengeleri alt üst edebilir. Mourinho bu kez farklı bir planla çıkacaktır bakalım Mourinho'nun zekasını ya da Messi'nin şovunu izleyeceğiz haftaya . :)

Gerçekçi olarak konuşuyorum şu an Real Madrid'in durumu daha iyi. Çok iyi top oynadılar bugün.

Yine de Messi ve Iniesta faktörleri haftaya dengeleri alt üst edebilir. Mourinho bu kez farklı bir planla çıkacaktır bakalım Mourinho'nun zekasını ya da Messi'nin şovunu izleyeceğiz haftaya . :)

Barca'nin defansi ayakta duramiyor, Puyol yok Abidal yok o yuzden en iyi futbollarini oynamiyorlar.

Puyol,Abidal,Busquets,Valdes tribünde,Pedro,Villa yedekten girdi.

0-1 Yenik duruma düstük ve kötü oynamamiza ragmen 3-1 aldik.

Real macinda yine motivasyon farkli olunca fakli galibiyet bekliyorum.

Almeira maçından bahsetmiyorum ben genel konuşuyorum. Ben 10 yıldır, Barcelona'nın kötü zamanlarından beri Barcelona'yı tutarım. Ancak objektif olarak bakarsak Madrid şu ara daha güzel top oynuyor.

Puyol gibi bir adamın eksikliği çok önemli bir talihsizlik. Bana göre Dünya'nın en iyi defans oyuncusudur kendisi. Mourinho bu kez farklı çıkacaktır sahaya Guardiola yanlış kararlar verirse Barcelona'nın işi zor. Yine de Messi faktörü Mourinho'nun tüm planlarını alt üst edebilir :)

O değilde handikap demiştim son maçımdı . Küçük süprizler yaptı bana Messi :p

Üst Alt