Lochte: "Havuza idrarımı yaptım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lochte: "Havuza idrarımı yaptım"

Cevap: 'Havuza idrarımı yaptım''

Kalkıp tuvalate mi gidecekti gayet normal yani.

Misal sahildeyiz ve küçük tuvalet geldi ve wc uzak hangisini tercih ederdik tabii ki deniz:eek:

işte bu yüzden yıllardır hiçbir havuza girmiyorum... arkadaşlar çağırıyor ama gitmiyorum hiç.. gitmeyince kızıyorlar ama hiçkimse boğazdan kulaktan enfeksiyon kapmamayı garanti edemez.. idrar yapma rezilliği de işin başka yönü..

Şu açıklamayı bizden birileri yapsaydı hem dünyadan hem ülkemizden nasıl tepki alırdı bir düşünün

Yapıp yapmaması başka bişi ancak bunu açıklayabilmesi ayılıktan başka bir şey değil

Sporcu dediğin örnek biri olmalıdır

Havuzu çişimi yaptım diyen bu zata birinin çıkıp bende senin ağzına ... dese yeridir

Şu açıklamayı bizden birileri yapsaydı hem dünyadan hem ülkemizden nasıl tepki alırdı bir düşünün

Yapıp yapmaması başka bişi ancak bunu açıklayabilmesi ayılıktan başka bir şey değil

Sporcu dediğin örnek biri olmalıdır

Havuzu çişimi yaptım diyen bu zata birinin çıkıp bende senin ağzına ... dese yeridir

O işi geçiceksin. 5 tane altın madalya alan adamımız çıkıp bunu derse kimse bir şey diyemez. Ama gidip ben işedim dersem tabii ki tüm dünya laf eder arkamdan. Adam o kadar altın almış, sıçtım dese bile kimse ''ıyy kıro'' tarzında yaklaşımlara giremez.

Bizim için farketmez. Havuzdan çıkar, denize gireriz :D

Şaka maka havuza yapmadım ama denize çok yaptım :D

O işi geçiceksin. 5 tane altın madalya alan adamımız çıkıp bunu derse kimse bir şey diyemez. Ama gidip ben işedim dersem tabii ki tüm dünya laf eder arkamdan. Adam o kadar altın almış, sıçtım dese bile kimse ''ıyy kıro'' tarzında yaklaşımlara giremez.

Valla benim için kim olduğu,aldığı madalya sayısı hiç ilgilendirmez.Önce insalığa bakarım bu açıklamada insanlara değil hayvanlara yakışacak bir açıklamadır o yüzden ben girerim.Bencede ayılıktır kıroluktur.

Üst Alt