# Loïc Rémy | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Loïc Rémy

ŞT YALAN medyasının yüzlerce ismi arasında adı hiç geçmeyen , 22 YAŞINDA 1.84 BOYUNDAKİ FRANSIZLARIN GELECEĞİN THİERRY HENRY'Sİ DEDİKLERİ İSİM..

FRANSA'NIN NİCE TAKIMINDA OYNAYAN ASLEN NİJERYALI OLAN GENÇ YILDIZ LOİC REMY..

Loic Remy

1987 doğumlu, 1.84 boyundaki forvet Lyon alt yapısından yetişti. 2006/2007 sezonuyla birlikte Lyon'da forma giymeye başladı.2007/2008 sezonunun 2. yarısını Lens takımında kiralık oalrak geçirdi. Burada 10 maçta 3 gol attı. Ardından geride bıraktığımız sezonun başında Lyon, Remy'i Nice'e sattı.Böylece genç oyuncu ilk kez düzenli olarak forma şansı buldu. Remy geçen sezon Nice formasıyla çıktığı maçlarda 2'si penaltıdan olmak üzere 13 gol attı. Bu istatistikleri 2 asist ile süsleyen Remy bu sezon bir de kırmızı kart gördü.

Fransızların yeni Thierry Henry'si olarak adlandırılan Remy'nin adı daha önce Atletico Madrid ile anılmıştı. İspanyol kulübünün, genç Fransız için 10 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi düşündüğü haberleri yazılmıştı. Aynı zamanda Newcastle United, Fiorentina ve Sevilla takımlarının da sezon içerisinde Remy'i izlettirdiği biliniyordu.

Galatasaray teknik direktörü Rijkaard'ın GELECEĞİN EN BÜYÜK YILDIZI OLACAK dediği Remy ile görüşmelerin kısa sürede sonlandırılması ve imza atılmasının bekleniyor..

turkspor.net özel..

Cevap: TÜRKSPOR AÇIKLADI Loic Remy İLE İLGİLENİYORUZ

Bilmiyorum valla haber yeni geçti gece gece yalan haber aramaklamı uğraştılar ne yaptılar:D

Cok komikler ya bi de Nijerya asili yapmislar iyi mi :D Loic Remy Fransa A milli formasini ilk gecen haftalarda oynanan Nijerya macinda giydi ama Nijerya ile yakindan uzaktan alakasi yok siyahi olmasindan baska :D

Turkspor açıkladı tamam.. Resmi siteyi beklemeye gerek yok. Hadi dağılalım.

Bu saatte yalan haber mi aradılar bilmiyorum ki ben açıyım dedim konuyu gecenin bir vakti kimse yalan haberle uğraşmaz gibime geldi.

Cok komikler ya bi de Nijerya asili yapmislar iyi mi :D Loic Remy Fransa A milli formasini ilk gecen haftalarda oynanan Nijerya macinda giydi ama Nijerya ile yakindan uzaktan alakasi yok siyahi olmasindan baska :D

Peki bunu nasil aciklicaksin? Dogru ise bile bare bunu uydurmasalardi

lyon' dan nice'ye transfer olmuş genç fransız yetenek. şimdilik 6 haftada 4 gol attı ve nice takımının herşeyi gibi görünüyor. uzun bacakları ile topla birlikte çok hızlı ve çok teknik. nerede nasıl duracağını çok iyi biliyor ve golü kokluyor. ancak son vuruşları biraz zayıf. 1987 doğumlu genç futbolcunun adını ileride daha çok duyacağız zannediyorum.

uludağ sözlük

bence rıjkaard güvnıyorsa ıyıdır :D hiç izlemedım ama resımlerınde tanıdık geldı :D

Faydalı olur olmasına da. Bu adamı almayız biz:) (yada alamayız:p)

Peki bunu nasil aciklicaksin? Dogru ise bile bare bunu uydurmasalardi

E tamam işte birader nijerya asıllı diyo herifler,nijeryalı demiyorki...Ben burada bir çelişki göremedim...

Hızlı ve kuvvetli bir oyuncu olarak anlattınız iyi alınması fena olmaz o zaman .

E tamam işte birader nijerya asıllı diyo herifler,nijeryalı demiyorki...Ben burada bir çelişki göremedim...

Anlatamadim galiba adam Nijerya asili falan degil :D Nijerya ile olan tek baglantisi ilk milli macini onlara karsi oynamis olmasi ;) Herhalde biri ingilizce wikipedia sayfasini acip Nijerya lafini gorunce boyle bi kaniya varmis ki ismi Fransizca olduguna gore Nijeryali olma ihtimali neredeyse %0.....

Benim açıklayacak birşeyim yok kaynaksız konu açmak yasak bende kaynak türkspor olarak açtım benim suçum ne yani .

Üst Alt