Lombardo: "Bruma'nın gelişme potansiyeli çok fazla" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lombardo: "Bruma'nın gelişme potansiyeli çok fazla"

220px-Attilio_Lombardo.jpg

Galatasaray Futbol Takımı’nda teknik direktör Roberto Mancini’nin yardımcılığını üstlenen vatandaşı Attilio Lombardo, Galatasaray Dergisine açıklamalarda bulundu.

Detaylar GSC Portal'da..

Bir maçta Lombardo , Mancini'nin yanına gelmişti ve ikisi de takımda iyi gitmeyen bir şeylere kızıyordu, iyiydi ama hangi maçtı unuttum.

bruma'yı kendisi gibi yapsın yeter attilio... sağdan sağdan ne giderdi beee... oynarken bile keldi... sampdoria şampiyon olduğu sene kutlamalarda kafasına peruk takıp eğlenmesi vardı ki görülmeye değerdi :)

ahanda buldum... 01:33e dikiz...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=vuV3mq6yJAo[/media]

bruma'yı kendisi gibi yapsın yeter attilio... sağdan sağdan ne giderdi beee... oynarken bile keldi... sampdoria şampiyon olduğu sene kutlamalarda kafasına peruk takıp eğlenmesi vardı ki görülmeye değerdi :)

ahanda buldum... 01:33e dikiz...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=vuV3mq6yJAo[/media]

Hasan Sas'in Italyan versiyonu :D

Off Hasan dedin de bir eski yardımcılarımıza bakıyorum bir de şimdiki yardımcılarımıza.Resmen çağ atladık.Hatta ilk çağdan direkt yeniçağa geçtik...

Yorumlarına pek katılamıyorum renktaş. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır sonuçta. Fatih Hoca'nın olsun , Hasan Şaş'ın olsun tarzı daha agresif ve heyecanlı görünür. Mancini olsun ve Tugay olsun hep sakin, soğukkanlı görünür. Aralarında çağ veya çığ denecek kadar fark olduğunu düşünmüyorum sadece tarzları farklı. Ünal Aysal Başkanımız Mancini ve Tugay'ın tarzını kendine daha yakın ve uyumlu hissetmiş olabilir ki doğru gibi görünüyor. Sonuç olarak Galatasaray hak ettiği konumda olduğu sürece kulübede kim olduğu pek mühim değil.

teknik ekibin böle düsünmesi cok hos,gelecek adına beklenti var demekki brumadan,sürekli gözden cıkarıldı tarz haberler can sıkıyodu

Umarim rüzgarin ogluna daha çok oynar.

Evet gelisme potansiyesi çok fazla ama daha zekice oynasa eminim ki Mancini onu her maç oynatir.

Brumanın en iyi maçı bence Kopenhag maçıydı.Eboue ile beraber o kanadı süpürdüler adeta hatta Eboue bile bizdeki en iyi 3-4 maçından birini oynadı.Sınır olmasaydı Eboue-Bruma ikilisi sayesinde en az 4-5 puan daha alırdık.

Üst Alt