Lopetegui Kovuldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lopetegui Kovuldu!

Marsilya önce Fransa'da şampiyon olsun. :D Zidane falan değil Dünyanın tüm hocaları birleşse yinede Marsilya Şampiyonlar ligini alamaz.

mustafa-kemal-ataturk-u-sevmeyen-insan_1378997-jpg.31842

Şampiyonlar ligi'ni ilk kazanan takımın Marsilya olduğundan habersiz bir diğer cehalet timsali daha. Şampiyon kulüpler kupası demiyorum bak. Daha önce almış bir takım, neden bundan sonra almasın. Afrika'nın tüm yetenekli adamlarının ilk durağı Fransa.
Marsilya 2.şampiyonlar ligini de bizden önce alacak, hani hayal kuruyoruz ya ilki için.
Evet şike yaptıkları için elinden kupası alınan Marsilya'dan bahsediyoruz. Yada öyle bir şey sene 1992 fazla hatırlamayabilirim. Ama golü Boli atmıştı.

Şampiyonlar ligi'ni ilk kazanan takımın Marsilya olduğundan habersiz bir diğer cehalet timsali daha. Şampiyon kulüpler kupası demiyorum bak. Daha önce almış bir takım, neden bundan sonra almasın. Afrika'nın tüm yetenekli adamlarının ilk durağı Fransa.
Marsilya 2.şampiyonlar ligini de bizden önce alacak, hani hayal kuruyoruz ya ilki için.

@Mustafa Yavuz
@Keramettin TANRIVERDİ
@Tamer Tuna

Sike yapmadan almalari mumkun degil sike yaparak aldiklarini biliyorsundur umarim

French football bribery scandal - Wikipedia

Şikeyi 1993 yılında yapmadılar ad hominem yapma. Ona bakarsan Juve'de küme düştü şikeden, ama hala gelmiş geçmiş en büyük 5 takımdan biri. İnkar etmenin kişiyi sadece gülünç duruma düşüreceği bir realite bu.
Boş konuşuyorsun. Şikeden dolayı ellerinden kupası alındı diye hatırlıyorum. Ayrıca yerlerine Monaco gitti. Evet Şampiyon olmaları şu anda olamayacakları gerçeğini değiştirmiyor. Saçma argüman sunuyorsun. O halde Nottingham Forest Marsilya'dan önce alacak niye ? Marsilyadan önce bu kupayı 2 kez kazandıkları için ?

Başlıklarıma sansür uygulandığı gibi yazdıklarıma da sansür uygulanıyor. Küfür yok bir şey yok. MSC cezası gelecek diye mesaj atılıyor.
Kim neye sansür uyguladı

Her fikre yeni konu açtırmıyoruz diye maç konusuna eklendi o konu.

Zidane Marsilya'ya 3 yılda ŞL aldıracak lafına da tüm forum götüyle gülse haklı, bir de şikecileri övüp millete cahil demen de ayrıca komik.

Üst Alt