Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi?

Cevap: Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi?

Dediğinde haklısın ama bu şekilde de defansif zaaf ortaya çıkar.

Selçuk tek başına yeterli olamaz.Yanına daha defansif birisi lazım.

trabzonda colman selçuk vardı sadece kalström colmandan daha iyi defans yapar. biraz cesur düşünün artık kazmalarla olmuyor top yapmayı bilen adamlar daha iyi orta alanda

Yanına Sarp'ı verip,önüne de Ayhan'ı koyup hadi çık oyna,90 dk. tek başına koş,tek başına maç kazandır demeyeceklerse Cana kalmalıdır...

Kallström'e soğuk bakıyorum çünkü orta saha temposuz olur diye korkuyorum. çok hareketli bi arkadaş değil çünkü, Diego olsa çok süper olur normal 10 numaralar gibi değilde biraz daha fazla koşanı. çok iyi olurdu..

Aslında Lorik Cana'yı koyacaksın stopere.

Vereceksin kaptanlığı al sana 2.Bülent Korkmaz.

Cana stoperde bana daha sağlam geliyor.

Yanına Sarp'ı verip,önüne de Ayhan'ı koyup hadi çık oyna,90 dk. tek başına koş,tek başına maç kazandır demeyeceklerse Cana kalmalıdır...

Öyle bir bahane yok.O zaman Ayhanda suçu Sarpla Cana varken nasıl başarılı olayım der.Cana'nın yaptığı bir sürü bireysel hata var.Ankaragücü maçında havaya diktiği top aynı maçta Mustafa Sarpın karnına attığı pas bunlar gole dönüştü kalemizde.Fener maçında Alexi kaçırışı,Karabük maçında aut çizgisinde adama dalıp yaptırdığı penaltı...Bireysel hataları saymakla bitmiyor

cana da sarptan ayhandan yetenek olarak çok önde bir oyuncu değil. top yapmayı bilmiyor sonuçta. o zaman sarpın yanına da canayı koymayacaksın. sarp berbat bir adam cana ile kıyaslanmaz bile ama yetenek olarak cana da yetenekli bir oyunu değil onu demek istiyorum

Selçuk - Colman - Jaja

orta sahasıyla oynadı bütün sene ve sıfıra yakın defansiz zaafiyet çekti. Bazı maçlarda hücum anlamında sıkıntı çektiler onun da en büyük Umut'un hırboluğu ve sol tarafta adam gibi bir oyuncularının bulunmaması.

Selçuk - Gökhan İnler tarzı bir adam - Yekta veya bir model üstü adam ile çok sağlam bir orta sahamız olur.

Trabzon o göbegiyle oyle oynama cesaretinde bulunduysa biz selcuk kim diego üclüsüyle hayli hayli oynarız diye düşünüyorum ortak

Evet olabilir belki.

Ama bilmiyorum ben Gökhan İnler'i çok istiyorum.

Kallström'den çok daha iyi MC olduğunu düşünüyorum.

Kallström MC'den çok AMC'ye yatkın.

Orta Saha şuan böyle olur;

--------Ayhan--------

--Sarp---Selçuk--Arda

Üst Alt