Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi?

Cevap: Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi?

[video=youtube;VSgEd0qRG7U]https://www.youtube.com/watch?v=VSgEd0qRG7U&feature=player_embedded[/video]

I Love You Lorik BAŞKAANN..

Hagi´den sonra Türkiye´ye gelmiş tartışmasız en iyi oyuncuyu özellikle ilk maçta sahadan silmiş bir adam Cana.Tartışmak ayıp Cana´yı.Ha Gökhan İnler,Cambiasso,Mascherano falan gelecekse gidebilir.

Öyle bir bahane yok.O zaman Ayhanda suçu Sarpla Cana varken nasıl başarılı olayım der.Cana'nın yaptığı bir sürü bireysel hata var.Ankaragücü maçında havaya diktiği top aynı maçta Mustafa Sarpın karnına attığı pas bunlar gole dönüştü kalemizde.Fener maçında Alexi kaçırışı,Karabük maçında aut çizgisinde adama dalıp yaptırdığı penaltı...Bireysel hataları saymakla bitmiyor

Bu bir bahane değil ki ? Benim dediklerimden bireysel hatalara girmen daha da saçma.

Tekrarliyorum...Eger ki yine Sarp ve Ayhan ile oynayacaksa Cana'nin bir şey yapacagını sanmıyorum.Çünkü orta saha da 3 tane düz oyuncun olursa ilk 10'a zor girersin bu yıl oldugu gibi.Ama Cana'nın önune Selçuk ve Yekta gibi teknik,pas yapabilen ve yeri geldiginde yardıma gelen iki orta saha koyarsan Cana takımın en çok göze batan oyuncusu olur.Eger kalırsa bu sene Cana herkezin yüzünü kara çıkartacak...Eminim...

Bu bir bahane değil ki ? Benim dediklerimden bireysel hatalara girmen daha da saçma.

Tekrarliyorum...Eger ki yine Sarp ve Ayhan ile oynayacaksa Cana'nin bir şey yapacagını sanmıyorum.Çünkü orta saha da 3 tane düz oyuncun olursa ilk 10'a zor girersin bu yıl oldugu gibi.Ama Cana'nın önune Selçuk ve Yekta gibi teknik,pas yapabilen ve yeri geldiginde yardıma gelen iki orta saha koyarsan Cana takımın en çok göze batan oyuncusu olur.Eger kalırsa bu sene Cana herkezin yüzünü kara çıkartacak...Eminim...

Yine bireysel hatalara devam ederse nolacak?

Derbi'deki performansi olaganustu idi

Hatta kirk metreden yolladigi fuze, Servet'in sayilmayan golde ayak disi ile mukemmel ortasi..

Ben inaniyorum ki kaliteli ve disiplinli bir takimda onlibero (kesici) pozisyonu icin bicilmis kaftan

....Kallstrom....Selcuk Inan....

...............L.Cana.................

ahhhhhh ahhhh

Öyle olsa müthiş olur.Ama doku uymadı bence.Seneyede bir şey yapamaz

Ben katılmıyorum. adam 2 ülke değiştirmiş kendi ülkesiyle alakası olmayan 2 ülke hemde. şimdi gelmiş ülkesine 1 saat uzaklıktaki Türkiyeye nasıl doku tutmaz:) bu tamamen takımla alakalı herkes gibi oda bocaladı hiç bişey yapamadı 6 ayda. Kalırsa mükemmel bi kesici olur orta sahada. bakalım ne olucak

Ben katılmıyorum. adam 2 ülke değiştirmiş kendi ülkesiyle alakası olmayan 2 ülke hemde. şimdi gelmiş ülkesine 1 saat uzaklıktaki Türkiyeye nasıl doku tutmaz:) bu tamamen takımla alakalı herkes gibi oda bocaladı hiç bişey yapamadı 6 ayda. Kalırsa mükemmel bi kesici olur orta sahada. bakalım ne olucak

Elano gibi olmasından korkuyorum.Elanoyu da çok bekledik bir türlü yapamadı

Eleştir. videoyuda görmemezlikten gel

Hacı elano dünya kupasına sağlam gidiyim diye topa ayak uzatmayan adam, ne beklicen ondan 1 senede kaçtı gitti.

o video kaçtır burda yayınlanıyor görmemezlik diye bir şey olması imkansız size göre adam türkçe konuşuyorsa helal kalsın bu mu mantık yani

o video kaçtır burda yayınlanıyor görmemezlik diye bir şey olması imkansız size göre adam türkçe konuşuyorsa helal kalsın bu mu mantık yani

Öyle bir şey yazmadımki ben ? kendi düşüncem: türkçeyi 3 ayda öğrenmeye çalışması iş ahlakı ve ne kadar istekli olduğunu gösterir.

elindekinin kıymetini bilmeyen taraftara inat gitmeli, gitmeli ki bu taraftar, tarihinden ders almamış taraftar hakediyor.

Üst Alt