Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi?

Cevap: Lorik Cana kalmalı mı? Gitmeli mi?

Türk statüsününde oynayıp oynamayacağı önemli. Eğer oynayabilecekse kadroda tutulması taraftarıyım. Yok yabancı kontenjanını işgal edecekse Galatasaraya ondan çok daha iyisi gerekli.

bu türk statüsünde oynama işi nerden çıktı yahu ?

adam 5 sene sonra oynar oynarsa. 7 yıllık alex oynamıyor daha

Lorik Cana modelinde ondan daha iyi kimseyi bulamazsınız. Bülent Korkmaz'ın Libero versiyonu Lorik. İyi bir takımda iyi de bir kaptan olacaktır. Bu seneki performansı üzerinden yorum yapmayın piliz. 10 senedir oynadığı tüm takımlarında formasının hakkını vermiş, hep taraftarın sevgilisi olmuştur. Adam olun, kıymetini bilin

Servetle aynı nedenden kalmalı. Bütün takımı gönderemeyeceğimize göre birileri kalacak ve Cana'da durum buyken kalmalı dediklerimden biri.

Şöyle bir düşünüyorum da, bu taraftar Loric Cana'yı neden seviyor? Yüreğiyle oynadığı ve takıma bir şeyler katmak istediği için... Ama futboluna bakıyorum, içler acısı.. Transfer açısından bakıyorum. Çok iyi bir fiyata satarsak daha iyisini bulur muyuz ? Evet.. Gitmesi çok daha yararlı olacaktır gibi geliyor bana...

Üst Alt